„La Dolce Vita”

„Słodkie życie”! Projekt „La Dolce Vita” zawiera najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji musicalowego aktora z Rzymu – Nicoli Palladiniego, z towarzyszeniem zespołu muzycznego. To również podróż przez historię włoskiej twórczości i kompozycje dobrze znane polskiemu odbiorcy. W ciągu trzech godzin usłyszą Państwo najbardziej znane szlagiery prosto ze słonecznej Italii. Show jest kompilacją utworów użytych z powodzeniem w cieszących się ogromną popularnością widowiskach: „Ciao Ciao Bambina”, „d:Amore”, „Italo Disco”.

„La Dolce Vita” świetnie nadaje się na imprezę firmową, zabawę sylwestrową lub uroczystą galę – artyści to wszystko już przerobili i wiedzą, jak grać, żeby parkiet był zawsze pełny! Kładą wielki nacisk na jakość. Show w wersji klasycznej tworzą 4 osoby (2 wokale, klawisze, bas, gitary, perkusja). Wszyscy członkowie zespołu to zawodowi muzycy grający na światowej klasy instrumentach, a głównym wykonawcą – wokalistą, a zarazem konferansjerem jest Nicola Palladini.

Zobacz także: Nicola Palladini, „Ciao Ciao Bambina”, „d:AMORE”, „Kocham cię, Broadway”, „Italo Disco”, „Wieczór z Sinatrą”.

Chcesz zorganizować spektakl muzyczny „La Dolce Vita” ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE