„Ciao Ciao Bambina”

„Ciao Ciao Bambina” to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji Nicoli Palladiniego – musicalowego aktora z Rzymu, w towarzystwie zespołu muzycznego. Artyści zabiorą Państwa w podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy. Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc widownię przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40., gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii.

Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną. Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą spopularyzował.

W ciągu 70 minut usłyszymy szlagiery: „Tu vuo fa l’americano”, „L’Italiano”, „Azzurro”, „Marina”, „O’sole mio”, „Love in Portofino”, „Volare”, „Mamma”, „That’s amore”, „Mambo Italiano”, „Quando, quando quando”, „Buonasera Signorina”, „Arrivederci Roma”, „Ciao, Ciao Bambina”, a nawet „Nie płacz​,​ kiedy odjadę”. Tłem dla spektaklu/koncertu są unikatowe, autorskie wideoprojekcje.

Na scenie wystąpi Nicola Palladini – włoski aktor musicalowy (m.in. „Cabaret”, „Jesus Christ Superstar”). Po ukończeniu w 2005 roku Musical Theatre Academy w Rzymie, studiował metody aktorskie, po czym rozpoczął swoją teatralną karierę.

Program został zaprezentowany już ponad 250 razy!

Zobacz także: Nicola Palladini, „La Dolce Vita”, „d:AMORE”, „Kocham cię, Broadway”, „Italo Disco”, „Wieczór z Sinatrą”.

Chcesz zorganizować spektakl muzyczny „Ciao Ciao Bambina” ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE