Gwiazdy „Jaka to melodia?”

Soliści bijącego rekordy popularności programu „Jaka to melodia?”: Magdalena Tul, Ania Świątczak, Aneta Figiel, Grzegorz Wilk. Filarem programu jest koncert Grzegorza Wilka wraz z towarzyszącym mu zespołem. Skład może być w dowolny sposób modyfikowany o dodatkowe wokalistki. Podczas występów w 100% na żywo usłyszycie Państwo największe polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, a także autorskie utwory Grzegorza.

Grzegorz Wilk jako solista oratoriów Piotra Rubika śpiewał w największych salach USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tras koncertowych. Współpracował m.in. z Leszkiem Możdżerem, Włodzimierzem Korczem, Jackiem Cyganem. Wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych, m.in. „Jaka to Melodia?” w TVP1 (od 2005 r.), w latach 2005-2007 wokalista, a także parodysta w programie „Szymon Majewski Show” w TVN. Były solista, aktor wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol w latach 2004-2006, laureat wielu programów telewizyjnych oraz międzynarodowych konkursów (1998 r. – „Szansa na sukces”, 2002 r. – „Droga do Gwiazd”). Jego fonografia obejmuje kilkanaście płyt. Zobacz więcej.

Ania Świątczak zadebiutowała w 1996 roku, biorąc udział w programie „Szansa na sukces”, gdzie zaśpiewała piosenkę „Pamiętasz była jesień” Sławy Przybylskiej. Wygraną odcinka zapewniła sobie udział w finale, który odbył się w Sali Kongresowej. Swym wykonaniem oczarowała publiczność, dzięki czemu wygrała całoroczną edycję. W tym samym roku wystąpiła w Debiutach Opolskich i znów odniosła sukces, otrzymując Nagrodę Publiczności. Zobacz więcej.

Magdalena Tul – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producent. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 12 lat, śpiewając w młodzieżowych zespołach oraz wspierając wokalnie innych uznanych artystów. Współpracowała z Teatrem Studio Buffo oraz Teatrem Muzycznym Roma. Od wielu lat jest wokalistką w popularnym teleturnieju muzycznym „Jaka to melodia?”. Widzowie znają ją również z programu „The Voice of Poland”, a jej głos często usłyszeć można w polskim dubbingu. Zobacz więcej.

Aneta Figiel zaczęła występować profesjonalnie w 1999 r., kiedy to wystąpiła w musicalu „Miss Saigon” Teatru Muzycznego „Roma”. W kolejnych latach śpiewała w chórkach w takich musicalach teatru, jak m.in. „Piotruś Pan” i „Greare”. W latach 2001-2006 współpracowała z warszawskim Teatrem Komedia w musicalu „Chicago”. W 2002 r. zaśpiewała w Koncercie Poezji Śpiewanej „Pod dobrym drzewem”. Zobacz więcej.

Zobacz także: MeloMany.

Chcesz zorganizować koncert Gwiazd „Jaka to melodia??
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE