Wytrawni

Wytrawni to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich pasja, z której czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponują więc „sztywnej listy top” granej na każdej imprezie. Dla nich Państwa event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywają do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają.

Stawiają na oryginalność i do wszystkiego podchodzą ze zdrowym dystansem. Nieprzypadkowo więc z dziką przyjemnością przełamują wszelkie standardy i, jak unowocześniona wersja wróżki zębuszki, mogą spełnić Państwa życzenia: zapewnić nieograniczone możliwości repertuarowe, poszerzyć skład o kolejnych instrumentalistów, zadbać o nagłośnienie i oświetlenie w miejscu imprezy.

Zaśpiewa uczestnik „The Voice of Poland” – Marcin Staszek.

Oferują również koncert tematyczny Sting Tribute, oddając tym samym hołd żyjącej legendzie – Stingowi. Mirek – śpiewający basista, swoją barwą i wizerunkiem zabierze Państwa w świat największych hitów tego światowego Artysty.

W ofercie także największe hity lat 80. – program Back to the 80’s.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Wytrawni ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE