Wytrawni

Wytrawni to zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, połączonych miłością do muzyki i profesjonalnym podejściem do pracy. Granie na scenie to ich pasja, z której czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

Wiedzą, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia, jak również kreatywnej oprawy. Nie proponują więc „sztywnej listy top” granej na każdej imprezie. Dla nich Państwa event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywają do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają.

Stawiają na oryginalność, do wszystkiego podchodzą ze zdrowym dystansem, nieprzypadkowo więc z przyjemnością przełamują wszelkie standardy. Mogą spełnić Państwa życzenia, prezentując ogromne możliwości repertuarowe nawet w poszerzonym składzie instrumentalistów. Zaśpiewa uczestnik programu „The Voice of Poland oraz finalista „Szansy na sukces” – Marcin Staszek.

Artyści oferują też koncert tematyczny Sting Tribute, oddając tym samym hołd żyjącej legendzie – Stingowi. Mirek – śpiewający basista – swoją barwą głosu oraz wizerunkiem zabierze Państwa w krainę największych hitów tego światowego Artysty.

Proponujemy również program „Back to the 80’s” z hitami lat 80.

Zobacz także: Wytrawni Unplugged, Sting Tribute, Marcin Staszek.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Wytrawni ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE