Sting Tribute

Grupa sześciu gentlemanów, którzy zapraszają Państwa do „degustacji” ich muzycznych możliwości. Uświetnią każdą imprezę, event firmowy czy bankiet. Oferują koncert tematyczny, oddając tym samym hołd żyjącej legendzie – Stingowi. Mirek – śpiewający basista, swoją barwą i wizerunkiem zabierze Państwa w krainę największych hitów tego światowego Artysty. Grupa prezentuje pełny set koncertowy Stinga na żywo.

Gordon Matthew Thomas Sumner – tak brzmią prawdziwe imiona i nazwisko ich bohatera, lecz są w stanie założyć się o ich instrumenty, że kiedy – na najszczelniej nawet zabitym dechami lotnisku – celnik widzi je w paszporcie, to i tak, prosząc chwilę później o autograf, zwraca się do niego nie inaczej, jak tylko: Mr Sting.
Cztery dekady na scenie, ponad 100 milionów sprzedanych płyt, półki uginające się od nagród Grammy, Brit Awards, Emmy, etc, liczne role filmowe, wielkie grono najwybitniejszych na świecie muzyków z nim pracujących, działalność filantropijna, czy wreszcie tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego… Można by tak jeszcze długo, ale od tego mamy encyklopedie, do których trafił już dawno.

Grupa postanowiła impertynencko uszczknąć odrobinę z dokonań Mistrza na swoje potrzeby i niniejszym przedstawia Państwu „Sting Tribute” – projekt, który jest w założeniu „pigułką” zawierającą największe przeboje tego artysty. Utwory te opracowała, wykorzystując przede wszystkim rzadki talent do łączenia roli basisty i wokalisty w osobie Mirka, oraz ich wspólne doświadczenie w aranżowaniu utworów rozmaitych wykonawców i swobodę poruszania się pośród różnych gatunków muzycznych. Łączy ich przy tym osobiste upodobanie i pokora wobec jego muzyki, co – jak sądzą skromnie – jest wartością dodaną do całości. Zresztą, oceńcie Państwo sami, czy to aby nie przesadna skromność…

Zobacz także: Wytrawni.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Sting Tribute ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE