Wypromuj się z naszą pomocą!
Chcesz, aby Twój zespół grał więcej koncertów? Jesteś artystą i pragniesz częściej występować? Twoja technika estradowa jest rzadko wynajmowana?

Skorzystaj z naszej oferty! Wyślemy dla Ciebie profesjonalną kampanię mailingową do ogromnej bazy instytucji kulturalnych, hoteli i zaufanych klientów z branży rozrywkowej za super niską cenę. Sprawdź to!

 Mocne strony naszych kampanii: 

 • duża, sprecyzowana baza aktywnych odbiorców z branży
 • eleganckie, nowoczesne, responsywne szablony
 • projekt dostosowany do Twojej działalności
 • omijanie filtrów antyspamowych
 • kompleksowe wsparcie
 • niskie koszty

E-mail marketing jest bardzo skutecznym sposobem na pozyskiwanie zupełnie nowych klientów. Tylko profesjonalnie przygotowana i wykonana kampania mailingowa jest gwarantem sukcesu.

Naszym klientom proponujemy w 100% kompleksowe wsparcie, w skuteczny sposób pomagając im w zdobywaniu nowych zleceń. Naszą podstawową usługą jest wysyłanie wiadomości z informacją o Twojej ofercie do tysięcy potencjalnie zainteresowanych nią osób.

PROMOCJA!
Jeżeli zdecydujecie się na kampanię mailingową do końca kwietnia, wówczas oprócz mailingu otrzymacie także ZA DARMO wizytówkę zespołu umieszczoną na bannerze reklamowym promującym zespoły w naszych wpisach agencyjnych, a jest ich aż 4000! :) Podwójna promocja w cenie jednej! Naprawdę warto! :)

Jeśli chodzi o koszty, nasza propozycja przygotowana jest tak, by mógł z niej skorzystać każdy.

Za jedyne 200 zł netto otrzymasz kampanię mailingową, która dotrze do ciągle powiększającej się bazy około 15 tysięcy specjalnie dobranych, sprawdzonych i aktywnych odbiorców. Twoją ofertę otrzymają wszystkie instytucje zajmujące się organizacją różnych imprez, w tym:

 • ośrodki kultury,
 • starostwa powiatowe,
 • urzędy gmin i miast,
 • hotele,
 • firmy,
 • centra handlowe i hipermarkety,
 • nadleśnictwa,
 • agencje koncertowe.

Dziękujemy za współpracę z Agencją Artystyczną Luxart. Profesjonalne podejście, rzetelność i szybkość w działaniu to tylko niektóre z zalet, jakie wyróżniają osoby tam pracujące. Kontakt i obsługa na najwyższym poziomie, a przy tym wszystko na luzie i w przyjaznej atmosferze. Nic dodać nic ująć. Życzymy sobie więcej takich kontaktów. Jednym słowem: POLECAMY!!!Zespół Juppi

Projekt graficzny przygotujemy dla Ciebie gratis! Wpisanie do naszej bazy artystów jest również darmowe! Nasze kampanie mailingowe są nowoczesne, estetyczne, dostosowane do każdego urządzenia odbiorcy, a przede wszystkim omijają filtry antyspamowe. Jedyne co musisz wykonać, to wysłać nam swoje demo, biografię i zdjęcia, a my zrobimy z nimi co trzeba!

Chcesz się wypromować? Wykorzystaj nasze doświadczenie i kilkunastotysięczną bazę klientów gromadzoną od ponad 15 lat! Dzięki temu dotrzesz do wielu potencjalnych klientów, którzy zdecydują się na Twój występ! Ci, którzy już skorzystali z naszej usługi przekonali się, że to prawda, czego potwierdzeniem są liczne telefony i e-maile z zamówieniami.

Pozdrawiamy załogę Agencji Luxart i bardzo dziękujemy za pomoc w promocji naszej kapeli. Profesjonalny e-mail z super oprawą graficzną rozesłany w kampanii mailingowej w całej Polsce spowodował już tego samego dnia spore zainteresowanie. Dostajemy mnóstwo propozycji koncertowych, a to dopiero kilka dni po kampanii. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się prężnie rozwijać! Z muzycznym pozdrowieniemKapela z Kopyta

Jak to wygląda?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – daj nam znać telefonicznie (602 652 305, 604 349 905) lub mailowo (biuro@agencjaluxart.com, lukasz@agencjaluxart.com). Prześlij materiały: 6 zdjęć dobrej rozdzielczości, demo (najlepiej film na portalu YouTube), biografię, informacje kontaktowe (telefon, profil Facebook, profil YouTube, profil Instagram etc). Dodajemy Twoją ofertę do naszego portfolio, co jest całkowicie darmowe. Następnie przygotujemy i wyślemy do Ciebie szablon Twojej kampanii, abyś go zaakceptował lub zgłosił uwagi. Jeśli wszystko będzie w porządku, wypisujemy fakturę. Po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto wysyłamy Twój e-mail promocyjny. Jeżeli już raz wysłałeś kampanię oferowaną przez nas i chciałbyś ją powtórzyć, będzie Cię to kosztowało jedyne 100 zł netto.

MEGA POZYTYW! Błyskawicznie, miło i sympatycznie :) !!! SERDECZNIE POLECAM I ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY!Thomas Grotto

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Nie zawiedziesz się!

Chcesz się wypromować ?
zadzwoń 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Przykładowy schemat kampanii:

demo

Zobacz przykładowe kampanie mailingowe:

Hanna Banaszak

Turnieje Kulinarne

Thomas Grotto

Grzegorz Wilk

Gotowanie na olbrzymiej patelni

Peja

Kacper Kuszewski & Leszcze

Kabaret Katarzyna i Cezary Żak

AntyRadio Coverband

Smaki Gruzji

Breslauer Cocktail

Andrzej Rybiński