Wypromuj się z naszą pomocą!
Chcesz, aby Twój zespół grał więcej koncertów? Jesteś artystą i pragniesz częściej występować? Twoja technika estradowa jest rzadko wynajmowana?

Skorzystaj z naszej oferty! Wyślemy dla Ciebie profesjonalną kampanię mailingową do ogromnej bazy instytucji kulturalnych, hoteli i zaufanych klientów z branży rozrywkowej za super niską cenę. Sprawdź to!

 

E-mail marketing jest bardzo skutecznym sposobem na pozyskiwanie zupełnie nowych klientów. Tylko profesjonalnie przygotowana i wykonana kampania mailingowa jest gwarantem sukcesu.

Proponujemy Ci kompleksowe wsparcie, w skuteczny sposób pomagając w zdobywaniu nowych zleceń. Naszą podstawową usługą jest wysyłanie wiadomości z informacją o Twojej ofercie do tysięcy potencjalnie zainteresowanych nią osób.

Jeśli chodzi o koszty, nasza propozycja przygotowana jest tak, by mógł z niej skorzystać każdy.


Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – daj nam znać telefonicznie (602 652 305, 604 349 905) lub mailowo (biuro@agencjaluxart.com, lukasz@agencjaluxart.com). Prześlij materiały: 6 zdjęć o dobrej rozdzielczości, demo (najlepiej film na portalu YouTube), biografię, informacje kontaktowe (telefon, profil Facebook, profil YouTube, profil Instagram etc). Dodajemy Twoją ofertę do naszego portfolio, co jest całkowicie darmowe. Następnie przygotujemy i wyślemy do Ciebie szablon Twojej kampanii, abyś go zaakceptował lub zgłosił uwagi. Jeśli wszystko będzie w porządku, wypisujemy fakturę. Po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto, wysyłamy Twój e-mail promocyjny w wybranym terminie.

Standardowa cena jednej emisji do całej naszej bazy wynosi 299 zł netto. Oprócz tego, często oferujemy różne promocje, o których informujemy na naszym profilu Facebook i stronie internetowej.
Cennik reklam w drukowanym Katalogu można zobaczyć tutaj:

Projekt graficzny kampanii przygotujemy dla Ciebie gratis! Dołączenie do internetowej bazy artystów jest również darmowe! Nasze kampanie mailingowe są nowoczesne, estetyczne, dostosowane do każdego urządzenia odbiorcy, a przede wszystkim omijają filtry antyspamowe. Jedyne co musisz wykonać, to wysłać nam swoje demo, biografię i zdjęcia, a my zrobimy z nimi co trzeba!

Mocne strony naszych kampanii:

  • duża, sprecyzowana baza aktywnych odbiorców z branży,
  • elegancki, nowoczesny, responsywny szablon,
  • projekt dostosowany do Twojej działalności,
  • omijanie filtrów antyspamowych,
  • kompleksowe wsparcie,
  • niskie koszty.

Co rok wydajemy swój własny Katalog Koncertowy (ZOBACZ) z ofertami Wykonawców, który rozsyłamy w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy po całej Polsce. Katalog trafia wszędzie tam, gdzie organizuje się jakiekolwiek imprezy. Możesz dołączyć do grona promowanych przez nas Artystów, a przy tym zyskać na przykład darmowe kampanie mailingowe! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wyrazisz taką chęć ;-)
Cennik reklam w Katalogu można zobaczyć tutaj:

Kilka opinii o współpracy z nami :-)

Współpraca z Agencją Luxart przebiega fantastycznie. Pełen profesjonalizm, otwarta komunikacja, błyskawiczne działanie, raportowanie wykonanych usług. Szczerze polecam!Swing Connection

MEGA POZYTYW! Błyskawicznie, miło i sympatycznie :) !!! SERDECZNIE POLECAM I ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY!Thomas Grotto

Wysłałem moją ofertę muzyczną do wielu agencji, ale tylko LuxArt w sposób profesjonalny i konkretnie odpisała, proponując zamieszczenie u siebie banera reklamowego oraz kampanię mailingową. Mało tego, sama przygotowała baner/plakat reklamowy konsultując szczegóły z nami, który bardzo nam się spodobał. Kontakt rewelacja! Polecamy :)Urbanowicz Family Band

Dziękujemy za współpracę z Agencją Artystyczną Luxart. Profesjonalne podejście, rzetelność i szybkość w działaniu to tylko niektóre z zalet, jakie wyróżniają osoby tam pracujące. Kontakt i obsługa na najwyższym poziomie, a przy tym wszystko na luzie i w przyjaznej atmosferze. Nic dodać nic ująć. Życzymy sobie więcej takich kontaktów. Jednym słowem: POLECAMY!!!Zespół Juppi

Pozdrawiamy załogę Agencji Luxart i bardzo dziękujemy za pomoc w promocji naszej kapeli. Profesjonalny e-mail z super oprawą graficzną rozesłany w kampanii mailingowej w całej Polsce spowodował już tego samego dnia spore zainteresowanie. Dostajemy mnóstwo propozycji koncertowych, a to dopiero kilka dni po kampanii. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się prężnie rozwijać! Z muzycznym pozdrowieniemKapela z Kopyta

Chcesz się wypromować ?
zadzwoń 602 652 305 lub napisz: lukasz@agencjaluxart.com

Przykładowy wygląd kampanii:

 

Zobacz przykładowe kampanie mailingowe:

Hanna Banaszak

Turnieje Kulinarne

Thomas Grotto

Grzegorz Wilk

Gotowanie na olbrzymiej patelni

Peja

Peja

Kacper Kuszewski & Leszcze

Kabaret Katarzyna i Cezary Żak

Kabaret Katarzyna i Cezary Żak

AntyRadio Coverband

Smaki Gruzji

Breslauer Cocktail

Andrzej Rybiński

Andrzej Rybiński