Szafa Gra

Grupa wokalno-rozrywkowa „Szafa Gra” powstała w 2002 r. i od tego czasu wystąpiła na ponad 700 imprezach! Repertuar „Szafy” to piosenki z lat 70., 80., 90., 00. w ciekawych, zaskakujących aranżacjach – utwory znane, odkryte na nowo, wykonywane z dawką humoru, przymrużeniem oka i w super strojach. Zespół doskonale wciela się w wiele gwiazd polskiej oraz światowej estrady. Artyści tworzący grupę posiadają duży dorobek teatralno-estradowy.

Wszyscy zaczynali w musicalu „Metro”, następnie kontynuowali współpracę z duetem Józefowicz-Stokłosa, biorąc od początku udział we wszystkich spektaklach Teatru Studio Buffo. Basia i Beata ozdabiały swoimi piosenkami telewizyjny program „MDM” Manna i Materny, wykonując w nim przez parę lat kilkaset piosenek.
Talent wykonawców dostrzegli również inni twórcy, zapraszając ich do współpracy i powierzając główne oraz pierwszoplanowe role w takich spektaklach, jak: „Crazy for you”, „Chicago”, „Grease”, „Koty”, „Miss Saigon”, „Upiór w Operze”, „Deszczowa Piosenka”, „Rent”, „Mamma Mia”.

Występowali podczas wielu festiwali (m.in: Festiwal TOPtrendy, Festiwal Opolski, Festiwal Dobrego Humoru, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach), czy na prestiżowych balach biznesowych, eventach firmowych, imprezach prywatnych w rezydencjach znanych biznesmenów, jak również dla najważniejszych VIP-ów w Polsce.

W skład formacji wchodzą gwiazdy warszawskich teatrów Buffo, Roma, Rampa i Syrena:

Basia Melzer – uczestniczka 2. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat,
– Beata Wyrąbkiewicz,
– Wojciech Dmochowski,
– Rafał Drozd.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Szafa Gra ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE