Szafa Gra

Kwartet Szafa Gra rozpoczął działalność w 2003 r. Do tej pory wystąpił na scenach Polski oraz innych krajów Europy ponad 1000 razy! Artyści tworzący formację posiadają olbrzymi dorobek teatralno-estradowy, ciągle intensywnie działają w przedsięwzięciach musicalowych czy muzycznych. Zaczynali swoją przygodę w bijącym rekordy popularności musicalu „Metro”. Zapraszani są do teatrów muzycznych całego naszego kraju, można ich zobaczyć w licznych spektaklach.

Żeńska część grupy, czyli Basia i Beata, ozdabiała swoimi piosenkami telewizyjny program „MDM” Wojciecha Manna oraz Krzysztofa Materny. Duet w ciągu paru lat zaśpiewał kilkaset piosenek na rzecz tego projektu. Zespół Szafa Gra występował na Festiwalu w Opolu, Sopocie, Międzyzdrojach czy we Wrocławiu, brał udział w licznych kabaretonach, jak również większości koncertów tras „Lata z Radiem” (lata 2015-2017). Artyści gościli także w takich produkcjach muzycznych jak m.in. „Jaka to melodia?” lub „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Repertuar „Szafy” to największe hity z lat 70., 80., 90., 00., wykonane w ciekawych, zaskakujących aranżacjach, z dawką humoru oraz przymrużeniem oka. Do show przygotowanych jest kilkadziesiąt oryginalnych kostiumów i charakteryzacji z każdej dekady. Są one świetnym dopełnieniem tego fantastycznego widowiska.

Zapraszamy w niezwykłą podróż z największymi, niezapomnianymi przebojami ostatnich dziesięcioleci, która na długo pozostanie w Państwa pamięci.

W skład grupy wchodzą gwiazdy warszawskich teatrów Buffo, Roma, Rampa i Syrena:

Basia Melzer – uczestniczka 2. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat,
– Beata Wyrąbkiewicz,
– Wojciech Dmochowski,
– Rafał Drozd.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Szafa Gra ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE