Barbara Melzer – Retro Show

Artystka, która swoją profesjonalną drogę estradową rozpoczęła w premierowej obsadzie musicalu „Metro”. Następnie przeniosła się do teatru Studio Buffo, gdzie pracowała z duetem Józefowicz-Stokłosa przy wielu produkcjach teatralnych czy telewizyjnych. Swój nieprzeciętny talent w interpretacji piosenek pokazała w telewizyjnym programie rozrywkowym „MDM” Wojciecha Manna oraz Krzysztofa Materny, gdzie zaśpiewała mnóstwo piosenek (również w duecie z Beatą Wyrąbkiewicz).

Jej talent dostrzegł Wojciech Kępczyński – dyrektor teatru Roma. Powierzył on Barbarze główne, pierwszoplanowe role w musicalach „Crazy for you”, „Koty”, „Upiór w Operze”, „Mamma Mia!”. Trzeba odnotować również brawurowo zagraną postać Velmy Kelly w „Chicago” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.

Artystka dała się też poznać szerszej widowni przez show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego została finalistką.

„Retro Show” to stylowe widowisko w klimacie lat 20.-30. z największymi przebojami takich musicali jak „Chicago” i „Cabaret” oraz pełne polskich szlagierów przedwojennych („Taka mała”, „To Zula”, „Ja się boję sama spać”). Barbara Melzer występuje z grupą taneczną, która oprócz towarzyszenia solistce, sama wykonuje hity taneczne, m.in. słynnego cancana lub Hot Honey Rag z musicalu „Chicago”. Na scenie pojawia się również Tomek Pałasz – tancerz, showman, wokalista, najlepiej stepujący człowiek w Polsce. Całość oprawiona jest pięknymi kostiumami z epoki.

Zobacz także: Szafa Gra.

Chcesz zorganizować występ Barbary Melzer – Retro Show ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE