Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino – włoski tancerz i piosenkarz, obecnie pracujący w Polsce. Reprezentuje najwyższą klasę S w stylu latynoamerykańskim. W Polsce wystąpił pięciokrotnie w „Tańcu z gwiazdami”. Jego partnerki mogły mieć pewność, że z Włochem zajmą wysoką pozycję. Zawsze, gdy pokazywał się w programie, stawał na podium. Tańczył w duecie m.in z Kingą Rusin, Danutą Stenką i Justyną Steczkowską. To właśnie podczas treningów z Justyną został odkryty jego kolejny talent – śpiew.

Dzięki namowom piosenkarki, Stefano zaczął pracę nad swoim albumem, którego pierwszy singiel zatytułowany jest „Pasion de Amor”. Oprócz tego, tancerz zadebiutował na ekranach telewizyjnych w dwóch polskich serialach. Pierwszym z nich było „39 i pół”, gdzie Włoch w jednym odcinku wcielił się w Zorro. Mogliśmy oglądać go w popularnym serialu „Samo Życie”. Grał tam Pino (właściwie Giuseppino), włoskiego dziennikarza. Na swojej debiutanckiej płycie „Cin Cin Amore” połączył włoski temperament z popowo-tanecznym brzmieniem.

Koncert Stefano Terrazzino z sycylijskim zespołem Belli RiBelli.
Podczas koncertu publiczność bawi się przy największych włoskich przebojach, m.in.: „Volare”, „Azzuro”, „Mambo Italiano”, „Oblivion”, „Sara Perche Ti Amo” i inne. Artysta ma świetny kontakt z widownią, w trakcie występu następuje wiele interakcji z publiką.

Stefano Terrazzino zapewni publiczności:
– 70-minutowy koncert na żywo,
– Pokaz taneczny Stefano Terrazzino & Pauliny Biernat (oboje znani i lubiani z „Tańca z Gwiazdami”),
– Naukę tańca w wykonaniu Stefano Terrazzino & Pauliny Biernat.

Istnieje możliwość koncertu w trio lub z pełnym zespołem.

Program świąteczny.
W ofercie znajduje się również występ, podczas którego można usłyszeć świąteczne piosenki.

Pokazy kulinarne
Stefano z temperamentem podchodzi nie tylko do śpiewu lub tańca – świetnie sprawdza się również w roli kucharza! Proponujemy warsztaty kulinarne, które można połączyć z koncertem oraz pokazem tanecznym – zobacz więcej.

Polecamy: występ Stefano Terrazzino z Pauliną Biernat.

Chcesz zaangażować Stefano Terazzino ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE