Paulina Biernat

Polska tancerka, psycholog, coach i prezenterka telewizyjna. Treningi tańca towarzyskiego rozpoczęła mając dziewięć lat, pierwsze kroki stawiała w kieleckim klubie „Jump”. Z Jakubem Żeglenem osiągnęła najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S. Tańczyła w parze ze Stefano Terrazzino, w międzyczasie jej partnerem tanecznym był też Marek Dedik.

W latach 2010-2011 artystka występowała jako trenerka tańca „Tańca z gwiazdami”. Pojawiła się w dwóch edycjach, partnerowała Arturowi Barcisiowi i Michałowi Szpakowi. Od 2014 r. z przerwami pojawia się w roli trenerki show Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (jej partnerami tanecznymi byli: Jacek Lenartowicz, Tomasz Zimoch i Daniel Kuczaj).

10 marca 2012 r. Paulina, w parze z modelem Pawłem Stalińskim, zajęła drugie miejsce Tanecznego Turnieju Gwiazd „Elixa 2012”.

Artystka prowadziła cykl „Para do poprawy” („Dzień dobry TVN”), a także autorski program Inspired.by realizowany dla Business & Prestige, jak również talk-show „Taniec życia” (Onet.pl).

Polecamy: występ Pauliny Biernat ze Stefano Terrazzino.

Chcesz zorganizować występ Pauliny Biernat ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE