POLECAMY

WERONIKA KORTHALS – urodzona w Pucku wokalistka, dyrygent i multiinstrumentalista (klawisze, skrzypce, gitara), wychowana w rodzinie o muzycznych tradycjach, znana z zespołu HA-DWA-O!. Prowadzi ożywioną działalność estradową. Jest dwukrotną laureatką „Szansy na sukces” oraz Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej „Gama 2002”, aktorka musicalu „Metro”, uczestniczka Krajowych Preselekcji „Eurowizji” i opolskich „Premier”,  półfinalistka II edycji „Idola”.

Weronika Korthals śpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego, które znaleźć można na jej płycie pt. „On”. Jego premiera zbiegła się z obchodami setnej rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego. Tym razem wokalistka i kompozytorka zanurza się w bogactwo jego poezji i wspólnie z Mirosławem Hałendą skomponowała muzykę do jedenastu wybranych wierszy. Efektem współpracy jest płyta pełna emocji, zadumy, mądrości i spokoju. W świecie pędzącym bez celu i na oślep może stać się przystankiem pozwalającym na powrót do podstawowych i najważniejszych wartości.

Chcesz zorganizować koncert Weroniki Korthals?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com