POLECAMY

Magdalena Tul – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producent. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku 12 lat, śpiewając w młodzieżowych zespołach oraz wspierając wokalnie innych uznanych artystów. Współpracowała z Teatrem Studio Buffo oraz Teatrem Muzycznym Roma. Od wielu lat jest wokalistką w popularnym teleturnieju muzycznym „Jaka to melodia?”. Widzowie znają ją również z programu „The Voice of Poland”, a jej głos często usłyszeć można w polskim dubbingu.

Głównym celem Magdy jest tworzenie własnych kompozycji. Wiele z nich, znajdujących się na pierwszej płycie V.O.H. Victory Of Heart odniosło spore sukcesy na festiwalach w kraju (Opole – Premiery, Top Trendy) i za granicą (m.in. nagroda Best Singer i Best Song na festiwalu Universtalent w Pradze, Unisong w USA). W 2011 r. reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Konkursie Eurowizji śpiewając swój autorski utwór „Jestem”. Została również Miss Eurowizji.
W listopadzie 2013 roku ukazała się Ep-ka „The Beginning” będąca zapowiedzią drugiej płyty artystki . Ep-kę promował singiel i teledysk „I am who I am”. 06.06.2014 r. swoją premierę miała długo oczekiwana druga płyta Magdy „BRAVE”, która powstała we współpracy z producentem Michałem Nocnym. W 2015 roku, już nie po raz pierwszy artystka zachwyciła swoim występem opolską publiczność podczas jubileuszu 90-lecia Polskiego Radia na KFPP w Opolu.
W chwili obecnej trwają prace nad nowym albumem oraz trasą koncertową. „Closer” to pierwszy utwór zwiastujący nadejście nowego materiału. Piosenka powstała przy współpracy z producentem Kamilem Karolakiem, gościnnie wystąpił w niej amerykański beatboxer Chesney Snow, za mix natomiast odpowiada światowej sławy producent Dave Pensado. Piosenka w polskiej wersji językowej nosi tytuł „Bliżej”.

Program świąteczny

Magdalena Tul posiada w ofercie również koncerty kolędowe z zespołem lub w duecie z pianistą.

Chcesz zorganizować koncert Magdaleny Tul?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com