POLECAMY

Artystka, która swoją profesjonalną drogę artystyczną rozpoczęła w premierowej obsadzie musicalu „Metro”. Następnie przeniosła się do teatru Buffo w którym pracowała z duetem Józefowicz – Stokłosa przy wielu produkcjach teatralnych i telewizyjnych. Swój nieprzeciętny talent w interpretacji piosenek pokazała w najpopularniejszym telewizyjnym programie rozrywkowym lat 90. MDM, do którego została zaproszona przez Manna i Maternę i w którym zaśpiewała ponad 100 piosenek.

Jej talent dostrzegł Wojciech Kępczyński – dyrektor teatru Roma, powierzając główne i pierwszoplanowe role w takich musicalach jak: Crazy for you , Koty, Upiór w Operze, a ostatnio w super przebojowym Mamma Mia. Trzeba odnotować również brawurowo zagraną, główną rolę Velmy Kelly w musicalu „Chicago” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego, który był wystawiany na deskach warszawskiego teatru Komedia.

Ostatnio dała się poznać szerszej widowni w telewizyjnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego została finalistką.

„Retro Show” to stylowy występ w klimacie lat 20-30 z największymi przebojami z takich musicali jak „Chicago” i „Cabaret” oraz polskich szlagierów przedwojennych (Sexapil, Taka mala, To Zula, Ja się boję sama spać). Występuje Barbara Melzer z grupą taneczną, która oprócz towarzyszenia solistce, sama wykonuje hity taneczne m.in: słynnego Can Cana, czy Hot honey rag, z musicalu „Chicago”. Całość oprawiona pięknymi kostiumami z epoki, które nadają pełny wyraz temu profesjonalnemu show.

Zobacz także program Szafa Gra z udziałem Barbary Melzer

Chcesz zorganizować występ Barbary Melzer – Retro Show?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com