Natalia Kukulska

Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Jest perfekcjonistką – utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. W domowym studio nagrań, wraz z mężem zajmuje się również produkcją muzyczną. Nagrała 14 solowych albumów, z których niektóre uzyskały status złotej lub platynowej płyty.
Koncerty Natalii to połączenie największych hitów, takich jak: „Im więcej Ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Wierność jest nudna”, „To jest komiks”, a także utworów z ostatnich płyt. Spektakularna gra dźwięków i świateł, która doskonale sprawdza się na każdej scenie!

Natalia słynie z tego, że nie boi się wyzwań, a z każdego wychodzi obronną ręką. Może zagrać koncert wraz z grupą Atom String Quartet. Jest to wiodący polski zespół jazzowy oraz jeden z najciekawszych kwartetów smyczkowych na świecie. Obsypywany nagrodami, doceniany nie tylko przez publiczność, ale i krytyków. Ich muzyczne ścieżki mogą skrzyżować się na Państwa scenie, co stanie się precyzyjnie skonstruowanym dźwiękowym spektaklem, w którym elektroniczna perkusja wesprze klasyczny kwartet smyczkowy, i na odwrót.

Artystka śpiewała też w duecie m.in. z Mietkiem Szcześniakiem.

Chcesz zorganizować koncert Natalii Kukulskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE