Majka Jeżowska

Majka Jeżowska – wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, „Margarita”), widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań”, „Kochaj czworonogi”), producent muzyczny, szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music. Ma na swoim koncie platynową, a także kilka złotych płyt. To również wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I Nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci.

Od wielu lat przyciąga na swoje familijne koncerty bardzo szeroką publiczność, a przy jej przebojach „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, „Laleczka z saskiej porcelany” wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy. Majka, jako jedyna piosenkarka oraz autor muzyki, ma swój Festiwal Piosenki „Rytm i melodia”, który odbywa się w Radomiu od 2006 roku. Jej imię noszą przedszkola w Jaworznie i w Zabrzu.

Repertuar artystki jest głównie skoncentrowany na piosenkach familijnych. Jeżowska ma za sobą występy podczas Pikników Country w Mrągowie, w Telewizyjnych Biesiadach, na Sylwestrowych Galach, Koncertach Wakacyjnych Przebojów. Brała udział w nagraniach muzyki do filmów „Kingsajz”, „Deja vu”, „Królestwo Zielonej Polany”, „W pustyni i w puszczy”, „Karolcia”.

Wokalistka ze swoją kolorową osobowością, wspaniałym repertuarem, kontaktem z publicznością oraz humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza, a jej show to okazja do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu dla całej rodziny!

Artystka śpiewała w duecie m.in. z Mietkiem Szcześniakiem.

Chcesz zorganizować koncert Majki Jeżowskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE