Majka Jeżowska

Majka Jeżowska – wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, „Margarita”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , „Kochaj czworonogi”), producent muzyczny oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.

Ma na swoim koncie platynową i kilka złotych płyt, to także wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci i showmanka.

Od wielu lat przyciąga na swoje familijne koncerty bardzo szeroką publiczność, a na jej przebojach „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, „Laleczka z saskiej porcelany” wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy. Jako jedyna piosenkarka i autor muzyki ma swój Festiwal Piosenki „Rytm i melodia”, który odbywa się w Radomiu od 2006 roku. Jej imię noszą przedszkola w Jaworznie i w Zabrzu.

Repertuar Majki jest bardzo zróżnicowany – od piosenek familijnych, poprzez występy na Piknikach Country w Mrągowie, w Telewizyjnych Biesiadach, Sylwestrowych Galach, Koncertach Wakacyjnych Przebojów, aż po udział w nagraniach muzyki do filmów „King Size”, „Deja vu”, „Królestwo Zielonej Polany”, „W pustyni i w puszczy” i „Karolcia”.

Majka ze swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza, a jej koncert to okazja do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu dla całej rodziny!

Artystka śpiewała w duecie m.in. z Mietkiem Szcześniakiem.

Chcesz zorganizować koncert Majki Jeżowskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE