Kalwi & Remi

Polski duet tworzący muzykę klubową, trance i dance. Powstał w drugiej połowie 2003 r. w Poznaniu, a jego założycielami są didżeje radiowi: Krzysztof Kalwat (Kalwi) i Remigiusz Pośpiech (Remi). Ich pierwszy utwór pt. „Explosion” okazał się ogromnym przebojem i do dziś jest z wspominany z sentymentem. 27 lipca 2004 artyści wystąpili podczas Viva Club Rotation w Lesznie jako support DJ-a Tiësto.

Kolejny singel, „Imagination”, również odniósł sukces. Duet wylądował ze swoimi hitami nawet na imprezowej Ibizie. Koncertował w klubach całego świata.

4 sierpnia 2007 roku Kalwi & Remi wystąpili na głównej scenie podczas koncertu „Stadium of Sound” – jednej z największych imprez trance w Polsce, odbywającej się na stadionie poznańskiego Lecha. Prowadzili także audycje muzyczne w rozgłośniach RMI FM i Kiss FM.

Rok później zremiksowali utwór „Nie będę Julią” zespołu Wanda i Banda. Następnie nagrali piosenkę „Lips” we współpracy z Gosią Andrzejewicz. Kompozycja ta została zaprezentowana na targach muzycznych w Cannes, ukazała się także jako bonus track na albumie artystki pt. „Wojowniczka”. Autorskie single „Stop (Falling Down)” oraz „Find You” znów pozwoliły didżejom cieszyć się popularnością. W 2010 r. duet walczył o miano Polskiego Hitu Lata 2010 z piosenką „Kiss” na Bydgoszcz Hit Festiwal.

Dyskografia:
– „Kalwi & Remi in the Mix Vol. 1”,
– „Always in Trance”,
– „Kalwi & Remi and Friends Vol. 2”,
– „Electro”,
– „4Play”,
– „Kiss Me Girl”.

Chcesz zorganizować koncert duetu Kalwi & Remi ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE