Justyna Panfilewicz

Justyna od 2004 roku tworzy muzykę autorską. W tym samym roku rozpoczęła się również jej przygoda z poezją śpiewaną. To laureatka wielu prestiżowych ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej i piosenki poetyckiej. W 2008 roku z gitarzystą Tomaszem Orłowskim zainicjowała powstanie projektu HUKzHUT tworzącego muzykę z gatunku rock, progressive. Trzy lata później wystąpiła w muzycznym show TVP 2 „Bitwa na głosy”. Od czerwca 2011 roku do marca 2013 roku była główną wokalistką zespołu Ich Troje, z którym wystąpiła podczas 10. Sopot TOPtrendy Festiwal 2012. Wzięła udział w „The Voice of Poland”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Po programie, we współpracy z wytwórnią Fonografika, wydała trzy oficjalne single: „Chcę więcej”, „Nie zatrzymasz mnie”, „Ciebie chcę”. 12 czerwca 2015 roku wygrała „SuperDebiuty” odbywające się podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wystąpiła z Mariuszem Wawrzyńczykiem. Duet zdobył prestiżowe nagrody.

Oferta Justyny Panfilewicz:
1. Koncert elektryczny. Repertuar: muzyka autorska + znane covery polskie i zagraniczne. Gatunek: pop, rock. Muzyka wykonywana na żywo. Na scenie: wokal, gitary, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe.
2. Koncert akustyczny. Repertuar: muzyka autorska + znane covery polskie i zagraniczne. Gatunek: pop, pop-rock, ballada. Muzyka wykonywana na żywo. Na scenie: wokal, gitara, instrumenty klawiszowe. Alternatywnie: wokal, gitara, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne.

Artystka może się zaprezentować podczas koncertów plenerowych, w klubach, na kameralnych eventach czy zamkniętych imprezach firmowych.

Zobacz także: Ich Troje.

Chcesz zorganizować koncert Justyny Panfilewicz ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE