Justyna Panfilewicz

Od 2004 roku tworzy muzykę autorską. W tym samym roku rozpoczęła się również jej przygoda z poezją śpiewaną. Jest laureatką wielu prestiżowych, ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej i piosenki poetyckiej. W 2008 roku wraz z gitarzystą Tomaszem Orłowskim zainicjowała powstanie autorskiego projektu HUKzHUT, tworzącego muzykę z gatunku rock, progressive. W 2011 roku wystąpiła w muzycznym show TVP 2 „Bitwa na głosy”. Od czerwca 2011 roku do marca 2013 roku była główną wokalistką zespołu Ich Troje, z którym wystąpiła podczas 10. Sopot TOPtrendy Festiwal 2012. W 2013 roku wzięła udział w drugiej edycji muzycznego show TVP 2 „The Voice of Poland”, w którym dotarła do ćwierćfinału. Po programie, we współpracy z wytwórnią Fonografika, wydała trzy oficjalne single: „Chcę więcej”, „Nie zatrzymasz mnie”, „Ciebie chcę”. 12 czerwca 2015 roku wygrała SuperDebiuty odbywające się podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wystąpiła z Mariuszem Wawrzyńczykiem. Duet zdobył prestiżowe nagrody.

Oferta:

Koncert elektryczny. Repertuar: muzyka autorska + znane covery polskie i zagraniczne. Gatunek: pop, rock. Muzyka wykonywana na żywo. Skład zespołu: wokal, gitary, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe.
Koncert akustyczny. Repertuar: muzyka autorska + znane covery polskie i zagraniczne. Gatunek: pop, pop-rock, ballada. Muzyka wykonywana na żywo. Skład zespołu : wokal, gitara, instrumenty klawiszowe Alternatywny skład zespołu: wokal, gitara, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne.

Justyna może wystąpić podczas koncertów plenerowych, w klubach, na kameralnych eventach i zamkniętych imprezach firmowych.

Zobacz także: Ich Troje.

Chcesz zorganizować koncert Justyny Panfilewicz ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE