Żonglerka artystyczna – Kamil „Dzielny” Dziliński

Kamil „Dzielny” Dziliński – żongler, performer, półfinalista I edycji programu „Mam Talent”. Specjalizuje się w pokazach żonglerki kontaktowej, jednej z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej. Opiera się na zasadzie manipulacji kryształowymi rekwizytami w taki sposób, aby wydawało się, że łamią one prawa grawitacji. Jako jedyny w Polsce wykonuje pokazy z wykorzystaniem programowalnych, świecących rekwizytów żonglerskich.

“Dzielny skonstruował magiczny wizualny performance, którego fantazyjna forma przekształcała rządzące codziennością prawa fizyki w iluzję.”
„Didaskalia” gazeta teatralna
Ze swoimi występami gościł na wielu festiwalach oraz wydarzeniach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Do najważniejszych z nich należą:
• European Juggling Convention ( 2007 – Ateny, 2008 – Karlsruhe, 2011 – Monachium),
• OVB Allfinanz – Praga,
• 11 Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych FETA – Gdańsk,
• L’Art de la cusine Martell – Ryn,
• Circus Festival Ireland – Cork.
Jest jedynym żonglerem, który został półfinalistą I edycji programu Mam Talent, występował w reklamie wprowadzającej na Polski rynek platformę Telewizji Nowej Generacji “n”, oraz filmie promującym stację Discovery Channel. Jego pokazy uświetniły eventy takich firm jak Canon, Sony Ericsson, Philip Morris, Play, Ernst & Young, Impact oraz Skandia.
Kamil cały czas dynamicznie się rozwija, stawiając na niespotykane na polskim rynku połączenie programu żonglerski z elementami iluzji oraz multimediów.

Chcesz zorganizować Pokaz Żonglerki artystycznej Kamila „Dzielnego” Dzilińskiego ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com