Zmierzch Elfów

W zamierzchłych czasach pomiędzy krainą Snów, a Jawą istniał ród Ognistych Elfów. Niestety na przestrzeni wieków i wojen, jakie toczyły ze sobą te dwa światy, niemal wszystkie elfy wyginęły. Pozostała tylko nieliczna garstka zmuszona do życia w ukryciu, by ludzki wzrok ich nie dosięgnął.Pomimo ich ciągłej ucieczki istnieje moment, w którym na chwilę zatrzymują się, aby dokonać ceremonii podsycania ognia ich życia.

Zdarza się to tylko o zmierzchu, kiedy to dzień równa się z nocą.
Niewiele jest na świecie istot, które miały okazję ujrzeć ich jedyny i niepowtarzalny rytuał. Lecz jeśli przymrużycie delikatnie oczy i zachowacie ciszę tak, aby ich nie spłoszyć, być może uda się i Wam.

Tytuł spektaklu: „Zmierzch Elfów”.
Udział biorą: 6 tancerzy + techniczni (1-2 osoby).
Czas trwania: ok. 25min. (lub dopasowany do imprezy).
Scenografia: „mistyczne lampiony”, w tle unosząca się lodowa mgła, płonąca kula, leśna scenografia itd.
Kostiumy: wszyscy tancerze w trakcie spektaklu posiadają kilka kostiumów, które zmieniają w trakcie trwania spektaklu,ponadto występują w teatralno – filmowej charakteryzacji.
Efekty specjalne: (prócz wszelkich ogniowych) „mistyczna mgła” (dym lodowy), oświetlenie itp.

Dodatkową atrakcją, związaną z występem, może być utworzenie (na koniec spektaklu, na finał imprezy lub jako osobna atrakcja) oryginalnej konstrukcji (płonący napis lub symbol/logo). Może to być płonąca nazwa firmy, okoliczności (np. „Dni Wrocławia”, „Sylwester 2009”) lub symbol (np. „serce”, „proste logo firmy” itd.). Oferta ta idealnie nadaje się na uwiecznienie wyjątkowych wydarzeń, gdyż bardzo często staje się wizytówką, np. w postaci zdjęć, bądź materiałów video, a nawet w czołówkach gazet. Koszt ustalany jest indywidualnie.

Chcesz zorganizować Zmierzch elfów ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com