„Zmierzch Elfów”

„W zamierzchłych czasach, pomiędzy Krainą Snów a Jawą, istniał ród Ognistych Elfów. Niestety, na przestrzeni wieków i wojen, jakie toczyły ze sobą te dwa światy, niemal wszystkie elfy wyginęły. Pozostała tylko nieliczna ich garstka zmuszona do życia w ukryciu, by ludzki wzrok ich nie dosięgnął. Pomimo ciągłej ucieczki jest moment, w którym na chwilę zatrzymują się, aby dokonać ceremonii podsycania ognia ich życia. Zdarza się to tylko o zmierzchu, kiedy dzień równa się z nocą. Niewiele jest na świecie istot, które miały okazję ujrzeć ten jedyny, niepowtarzalny rytuał. Lecz jeśli przymrużycie delikatnie oczy i zachowacie ciszę tak, aby nikogo nie spłoszyć, być może uda się i Wam…”

Tytuł spektaklu: „Zmierzch Elfów”
Udział biorą: 6 tancerzy + obsługa techniczna (1-2 osoby)
Czas trwania: ok. 25 minut (lub dopasowany do imprezy)
Scenografia: mistyczne lampiony, unosząca się w tle „lodowa mgła”, płonąca kula, leśny klimat itp.
Kostiumy: występujący posiadają kilka strojów zmienianych w trakcie spektaklu, są poddani teatralno-filmowej charakteryzacji
Efekty specjalne: ogień, „mistyczna mgła” (dym lodowy), oświetlenie itp.

Dodatkową atrakcją, związaną z występem, może być utworzenie (na koniec spektaklu, finał imprezy lub jako osobna niespodzianka) oryginalnej konstrukcji prezentującej płonący napis (np. nazwa firmy czy okoliczności – „Dni Wrocławia”, „Sylwester 2009”), symbol (np. serce), logo. Widowisko to idealnie nadaje się na zwieńczenie wyjątkowych wydarzeń, gdyż bardzo często zostaje uwiecznione fotografiami oraz materiałami wideo, trafiając następnie na czołówki gazet i portali internetowych.

Zobacz także: Teatr AVATAR.

Chcesz zorganizować spektakl „Zmierzch Elfów” ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE