Zahra

Zahra jest jedną z najdłużej i najaktywniej działających grup tanecznych, która przy akompaniamencie arabskich rytmów przeniesie Państwa w magiczny świat tańca brzucha. Podczas występu zobaczycie Państwo dynamiczne ruchy bioder, podobne do trzepotania skrzydeł rajskich ptaków, oraz ruchy ramion, które przypominają łagodne falowanie południowych mórz. Każdy widz poczuje, jak ten mocno związany z rytmem taniec o ponadtysiącletniej tradycji wprowadza w bajkowy, tajemniczy, niezapomniany nastrój.

W programie znajdują się choreografie zmysłowe, powolne, ale także skoczne i radosne, porywające do zabawy, pobudzające do marzeń. Grupa ma do zaoferowania ponad 20 propozycji zespołowych, jak również widowiska solowe. Artyści tańczą z woalami, skrzydłami isis, świecami, laskami, sagatami, wachlarzami jedwabnymi lub z piór pawich. Prezentują klasyczny taniec brzucha oraz choreografie do współczesnej popularnej muzyki arabskiej. Pojawią się utwory łatwo wpadające w ucho, o szybkim rytmie, idealne do wspólnej zabawy, charakteryzujące się dużą swobodą, czy też atmosferą zabawy, flirtu.
Standardowo show składa się z dwóch lub trzech bloków tanecznych, każdy po 10-15 minut. W przerwach tancerki zmieniają oryginalne egipskie stroje i akcesoria.

Chcesz zorganizować występ zespołu Zahra ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE