Wojciech S. Wocław

Zawodowy konferansjer, popularyzator wiedzy oraz organizator szkoleń z savoir-vivre’u, etykiety w biznesie, sztuki wystąpień publicznych i dress code’u, pisarz, wykładowca Szkoły Retoryki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Australijski portal CityNews.com.au nazwał go „artystą słowa mówionego”. Zyskał opinię ulubionego konferansjera polskiego biznesu. Poprowadził setki wydarzeń w Polsce, a koncerty muzyki klasycznej zapowiadał w Armenii, Gruzji, Kazachstanie, Izraelu, Turcji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

Jest jedynym konferansjerem z naszego kraju, który występował w słynnej Sydney Opera House. Prowadził imprezy masowe na krakowskim Rynku Głównym oraz prestiżowe wydarzenia podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój. Na scenie zazwyczaj pojawia się sam, ale występuje również w duetach. Współpracował między innymi z Marcinem Prokopem, Kingą Burzyńską, Magdaleną Wojtoń, Magdą Miśką-Jackowską, Tomaszem Stockingerem, czy José Torresem.

Media chętnie cytują jego wypowiedzi na temat zasad dobrego wychowania. Od kilku lat pisze dla portalu RMF24.pl. Można go słuchać w RMF FM, RMF Classic, Radiowej Dwójce i Radiu Kraków. Wywiady z nim publikowane były w gazetach oraz w Internecie. Dla RMF Classic przygotował cykl opowieści o wyzwaniach współczesnego savoir-vivre’u, a także o tym, jak wyglądałoby przyjęcie z okazji 50. urodzin Jamesa Bonda. Dla serwisu Sympatia.pl, którego jest ekspertem, nakręcił przewodnik po świecie dobrych manier, a dla programu Biznes klasa (TV Silesia) przez dwa lata nagrywał poradniki o etykiecie w biznesie. Ma własną rubrykę pt. „Savoir-vivre” w śląskim dwumiesięczniku „BE”. Współpracuje m.in. z Akademią Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wydał książki: „Pamiętnik […] wsi” oraz „Bezdomni”. Jest współredaktorem tomu „Etapy Józefa Wittlina”.

Chcesz zaangażować Wojciecha S. Wocława ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE