Wesley

Wesley to pochodzący z Bydgoszczy wokalista i producent. Już jako młody chłopak śpiewał w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej i był słuchaczem studium wokalnego przy Państwowej Szkole Muzycznej w Bydgoszczy. W roku 1987 związał się z zespołem Papa Dance, pisząc teksty na ostatnią płytę „Nasz ziemski Eden”. Piosenka „Zły Omen” jego autorstwa doczekała się kilku realizacji telewizyjnych – wykorzystano ją w programie „Dyskoteka Pana Jacka”.

W latach 90. Wesley założył swój zespół Secret Love i nagrał z nim w studio S-1 w Warszawie swój pierwszy materiał muzyczny na płytę długogrającą. Potem wyjechał na emigrację, mieszkał w USA i Wielkiej Brytanii. Jednak zdecydował się na powrót do Polski w roku 2009, by zrealizować swoje marzenia o nagraniu płyty. 13 piosenek Wesley zarejestrował w MG Studio w Bydgoszczy i Mama Music w Katowicach.
Pierwszy singiel pt. „Różowe Okulary” zagrało kilka komercyjnych polskich stacji radiowych w 2010 roku, utwór również plasował się przez długi czas w pierwszej dziesiątce listy przebojów Wietrznego Radia Chicago. Medialnie Wesley pokazał się szerszej publiczności, biorąc udział w programie TV Bydgoszcz „Cafe lato” z piosenkami „Bez Ciebie” i „Różowe Okulary”.
Na przełomie września i października 2010 roku w MG Studio w Bydgoszczy Wesley zarejestrował materiał muzyczny na kolejnego singla. Do piosenki „Przy Tobie ja” nakręcony został teledysk. W 2019 roku Wesley wraca na scenę z piosenką „Dogonić czas” (Soul Records).

Chcesz zorganizować koncert Wesleya ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE