VR-ONE

Szukacie Państwo pomysłu na event? Ekipa VR-ONE wie, jak ważna jest doskonała oprawa imprezy, dlatego przygotowała niepowtarzalne stanowiska do wirtualnej rzeczywistości! Specjalne konstrukcje ze spersonalizowaną iluminacją nadają charakteru na każdym evencie. Wykorzystywany jest sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu VR-ONE zapewnia niezapomniane doznania i emocje uczestnikom spotkania.

Wirtualna rzeczywistość zawsze przyciąga duże kolejki zainteresowanych. Takie stanowisko nie pozwoli klientowi przejść obojętnie. Grafika oraz oświetlenie dostosowywane są do Państwa stoiska.

Obecnie rynek VR bardzo szybko nabiera rozpędu. Powstają nowe dodatki rozszerzające funkcjonalność, zapewniające coraz większą immersję, zespolenie ze światem wirtualnym. Kontrolery na dłoni pozwalają na interakcję z obiektami w świecie wirtualnym. Czujniki śledzące ruch użytkownika, wirtualne ściany, bieżnie umożliwiające poruszanie się po świecie wirtualnym za pomocą zwykłego ruchu po specjalnych platformach… To wszystko już jest, choć technologia VR dopiero raczkuje.

Chcesz zaangażować VR-ONE ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE