VOX

Któż nie zna takich przebojów jak „Bananowy Song”, „Szczęśliwej drogi już czas” czy „Zabiorę Cię Magdaleno”? To już ponad 35 lat, odkąd zespół VOX porywa publiczność do wyśmienitej zabawy. Panowie nieprzerwanie zachwycają sceniczną energią, dopracowanym wizerunkiem scenicznym i rzadko spotykaną harmonią głosów. Repertuar zespołu obejmuje największe przeboje grupy oraz utwory z gatunku pop, funk i rock. Zespół doskonale odnajduje się również w balladach, pieśniach gospel, swingu oraz w standardach jazzowych. VOX to artyści najwyższej próby. Gwarantują niepowtarzalną atmosferę, nie tylko na dużych koncertach. To także najlepsza oprawa eventów firmowych, kongresów, konferencji oraz imprez zamkniętych. Zapewnią dobrą zabawę, która uświetni dni miasta, festiwal, festyn miejski, czy obchody o charakterze regionalnym. Grupa koncertuje jako trio oraz w opcji z sekcją muzyczną.

Kolędy na trzy głosy

Koncert kolęd zespołu VOX to wyjątkowe przeżycie. Perfekcyjne wykonanie na żywo, niebanalne aranże wokalne i muzyczne oraz niespotykana harmonia głosów to gwarancja wspaniałych doznań muzycznych i duchowych.
60-minutowy recital kolędowy zespołu VOX to najlepsza propozycja artystyczna na czas Świąt Bożego Narodzenia. To znakomity pomysł na oprawę świąteczno-noworocznych uroczystości religijnych, festynów i koncertów miejskich oraz imprez zamkniętych i eventów firmowych. Zaplanuj magiczny i nastrojowy wieczór kolędowy z grupą VOX!

Chcesz zorganizować koncert zespołu VOX ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE