ViniBand

ViniBand – to od wielu lat lider wśród polskich zespołów coverowych. Przy ich muzyce bawią się najważniejsi w tym kraju – gwiazdy filmowe, telewizyjne, politycy, szefowie firm. Grali i to trzy razy na Balu Telekamer, a także na Balach Sportu, Balu Polonii w Londynie, jak również podczas niezliczonych eventów dla znanych firm i wszystkich prestiżowych hoteli w Polsce. Otwierają obiekty, grają na premierach marek, uświetniają bale sylwestrowe. Im większy prestiż, tym większa pewność, że na scenie będą właśnie oni. Pewnie dlatego wielokrotnie dzielili ją z największymi w tym kraju – Marylą Rodowicz, Kayah, Edytą Górniak, zespołami Bajm, Perfect, Kombii czy Zakopower. Nagrywają też płyty dla firm, które są doskonałym prezentem dla klientów. Z tej formy promocji skorzystały już Orange i Schneider-Electric. Zespół sprzedał łącznie 10.000 autorskich CD z własnymi wersjami coverów.

Co ich wyróżnia na rynku? Doświadczenie, talent i warsztat od lat.

Stawiają na jakość, więc w zespole zawsze grają i śpiewają najlepsi muzycy w tym kraju. W połowie 2015 roku zespół pozyskał nowe głosy – uczestników, a zarazem finalistów najpopularniejszych talent show w Polsce: zjawiskową Olgę Barej oraz charyzmatycznego Kacpra Andrzejewskiego i Bartka Grzanka.

Grają covery – największe polskie i światowe przeboje. Przy nich doskonała zabawa jest więcej niż gwarantowana. Nie grają ani disco polo, ani biesiadnych przyśpiewek. Wolą Andrzeja Zauchę, VOX i Lady Pank. A jeszcze chętniej zagrają Bruno Marsa, Michaela Jacksona albo Amy Winehouse. W repertuarze mają grubo ponad sto przebojów z najwyższej, światowej półki.

Chcesz zorganizować koncert zespołu ViniBand ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE