Video Mapping 3D
Video Mapping 3D to nowa forma sztuki. Może przybrać formę animowanego murala na budynku, niezwykłego ożywienia samochodu czy też ukazania historycznych dziejów na makiecie miasta. Za pomocą projektorów multimedialnych o dużych jasnościach, z pozoru codzienne przedmioty transformowane są w dzieła sztuki, które pozwalają zatrzymać się na chwilę, zachwycić, pomarzyć, a nawet przestraszyć…

Pokazy laserowe
Zapraszamy do święta przestrzeni poprzecinanej wirującymi laserowymi płaszczyznami i tunelami. W specjalnie do tego celu wytworzonej „mgle”, pojawiają się kolorowe promienie lasera, tworzące w synchronizacji z muzyką ruchome konstelacje przestrzenne. Efektem tego jest powstanie u widza wrażenia przeniesienia się do innego wymiaru.  Pokazy Laserowe możemy zrealizować zarówno w plenerze, w środku, na koncercie, w teatrze.
Harfa Laserowa
Jest niezwykle efektownym (również wizualnie) instrumentem muzycznym o nietypowej budowie. Harfa laserowa znalazła zastosowanie podczas koncertów głównie muzyki elektronicznej, ale nie tylko. Używają jej m.in. Bernard Szajner, Jean Michel Jarre, Claude Lifante, Sebastien Pamart. Wprowadzi Państwa w świat laserów, światła i cudownej muzyki.
Animacje laserowe i mapping laserem

Kolorowe projektory laserowe można również wykorzystać do mappingu laserowego. Sprawdza się to zarówno na eventach, jak i w ramach instalacji stałych i czasowych na potrzeby wielkoformatowej reklamy na budynkach.

Animacje Laserowe – jest to technika, dzięki której na niewidocznym dla widza ekranie można wyświetlić wielkoformatowe animacje i ruchome obrazy. Specyficzność obrazu polega na tym, iż nie jest on w formie zdjęcia lub innego wiernego wizerunku rzeczywistości, a w formie grafiki wektorowej przypominającej szkic.

Chcesz zorganizować Pokaz laserowy ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com