Urbanowicz Family Band

Urbanowicz Band to zespół rodzinny, w którym muzykują dzieci wraz z rodzicami. Za perkusją zasiada Szymon, Monika śpiewa oraz gra na pianinie. Tata Tomek gra na gitarze basowej, a mama Ala, prócz gry na gitarze, aranżuje utwory i pomaga muzykom dobrze zabrzmieć. Pomimo krótkiego czasu wspólnego grania, Urbanowicz Band ma już za sobą liczne koncerty, a nawet nagrania dla TVP. Zespół był gościem m.in programu TVP2 „Pytanie na śniadanie”, a także nagrywał audycję świąteczną dla TVP Kielce. Jest także uczestnikiem 8. edycji programu „Mam Talent”, gdzie został nagrodzony owacjami na stojąco i otrzymał pozytywne opinie uzyskując wynik 3 x TAK!

Największą atrakcją zespołu są oczywiście dzieci. Ciekawostką jest fakt, iż nie chodzą do szkół muzycznych, ani nawet nie chodzą do szkół publicznych. Całą edukację muzyczną i ogólną nabywają w domu, pod opieką i kierownictwem swoich rodziców.

Szymon – perkusista, który na scenie robi prawdziwe show. Zaawansowana technika gry i radość występowania sprawiają, że podczas koncertów trudno oderwać od niego oczy.

Monika – jest laureatką wielu konkursów wokalnych, została zwycięzcą programu TVN „Mali Giganci”, uzyskując tytuł najlepszego wokalisty II edycji programu. Wydała swój pierwszy singiel „Go Ahead”, który trafił do serialu TVP2 „Na dobre i na złe”.

Zespół występuje w poszerzonym 8 osobowym składzie: piano, perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, trąbka, saksofon, puzon, wokal. W repertuarze znajdziecie Państwo standardy muzyki rozrywkowej: pop, jazz, rock.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Urbanowicz Family Band ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com