UNIVERSE

UNIVERSE to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych założony przez Mirosława Bregułę i Henryka Czicha w 1982 roku. Grupa jest laureatem festiwali w Opolu i Sopocie. Piosenki UNIVERSE sukcesywnie stawały się przebojami, okupując najbardziej popularne listy przebojów. Setki koncertów przysporzyły im wielu wiernych słuchaczy i fanów. Popularność osiągnęli nie tylko w Polsce, ale także wśród Polonii w wielu krajach Europy i Ameryki. Wydali łącznie 13 albumów, zawierających ponad 150 piosenek.

Każdy ich koncert jest sentymentalnym powrotem do muzyki lat 80. i 90. Gromadzi wszędzie rzesze wiernych fanów, wyzwala chęć wspólnej zabawy i daje wiele powodów do wzruszeń.

Zespół świetnie brzmi i dba o to, by twórczość Mirosława Breguły, wspaniałego artysty, kompozytora, autora tekstów i aranżera, była jak najlepiej przekazana na koncertach, przypominając największe przeboje oraz promując mniej znane piosenki zespołu.

Największe przeboje UNIVERSE: „Tacy byliśmy”, „Tyle chciałem Ci dać” (duet z Beatą Kozidrak), „W perły zmienić deszcz”, „Wołanie przez ciszę”, „Deszczowa nieznajoma”, „Mr. Lennon”, „Nie wiem czy to miłość”, „Głupia Żaba”, ” Ciągle szukam drogi”.

Zespół doskonale nadaje się na wszelkie rodzaje imprez. Plenery, sale koncertowe, kluby oraz eventy czy imprezy zamknięte. Repertuar łączy już trzy pokolenia słuchaczy.

W ofercie:
– standardowy koncert w 6-osobowym składzie,
– koncert z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective,
– koncerty kolędowe w kościołach z autorskim repertuarem, m.in. „Maleńki Jezu”, „Zaśpiewajmy kolędę”.

Ponadto proponujemy ciekawe spotkania autorskie z Henrykiem Czichem, współzałożycielem zespołu, obecnym wokalistą i autorem książki „Tacy byliśmy… czyli UNIVERSE znany i nieznany”, w bibliotekach, domach i ośrodkach kultury z możliwością recitalu przy fortepianie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu UNIVERSE ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE