UK Legends

Mówiąc najprościej, członkowie pochodzącego z Wielkiej Brytanii UK Legends wykonują przeboje zespołów/artystów, z którymi pracowali podczas swojej kariery muzycznej, w tym: The Animals, Smokie, Joe Cocker, Dire Straits, Status Quo, Gary Moore, Thin Lizzy i wiele więcej. Szeroki zakres repertuaru hitów legendarnych zespołów z lat 60., 70., 80., a nie tylko wykonanie piosenek jednej grupy gwarantuje, że jest to świetna propozycja, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Ponieważ każdy z członków formacji miał okazję współpracować z gwiazdami światowej estrady, UK Legends może śmiało wykonywać największe przeboje w pełni profesjonalnie.

Każdy z trzech frontmanów w zespole prezentuje swoje umiejętności wokalne – Bernie ze swoim głosem w stylu „Smokie”, Martin ze swoją klasyczną mocą R’n’B i Steve zapewniający brzmienia rocka. Wszystko to, w połączeniu ze świetną muzyką, nadaje występowi niesamowitej autentyczności.

UK Legends to profesjonalny zespół, który regularnie występuje na koncertach nawet z widownią liczącą do 50 000 osób, grupa występowała również na żywo w programach telewizyjnych transmitowanych jednocześnie w ponad 100 krajach na całym świecie.

Formacja może przystosować się do występów na dużych i małych festiwalach, w halach, klubach muzycznych, na imprezach prywatnych i firmowych.

Chcesz zorganizować koncert zespołu UK Legends ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE