Tyrolia Band

Tyrolia Band – jak sama nazwa wskazuje – jest zespołem grającym muzykę tyrolską. W repertuarze formacji znajdują się nie tylko melodie austriackie, ale również bawarskie, szwajcarskie, czy słoweńskie. Ogólnie mówiąc – zespół ukierunkowany jest na folkową muzykę Alp. Oprócz tradycyjnego brzmienia, Tyrolia Band może zaprezentować się także w stylizacji, łącząc „muzykę alpejskiego ludu” z innymi gatunkami muzycznymi, takimi jak: rock, pop, dance, jazz.

Tyrolia Band jest pierwszym zespołem w Polsce grającym muzykę określaną w krajach niemieckojęzycznych jako Alpen-Rock, który to w ostatnim czasie stał się bardzo popularny, docierając do wielu pokoleń, łącząc je w tym, co piękne, znane i trwałe, a zarazem pełne żywiołu oraz nowoczesności. Zespół posiada także własne kompozycje w stylu tyrolskim, wzbogacone wirtuozerskimi partiami instrumentalnymi, jak i wokalnymi (jodłowanie). W zależności od publiczności, program może być wykonany w oryginalnych wersjach językowych lub po polsku. Wysokie umiejętności muzyków, ich spontaniczność na scenie oraz chęć „dawania z siebie wszystkiego” powodują, że każdy koncert staje się niezapomniany.

Oprócz koncertów, Tyrolia Band obsługuje także święta wina i piwa, Oktoberfesty, imprezy firmowe w stylu biesiady piwnej, gwarki górnicze, proponując nie tylko wspaniałą muzykę na te okazje, ale również oprawę słowną i konkursy.

Zobacz także: Servoos.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Tyrolia Band ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE