TwoBoys

Zespół grający muzykę z gatunku disco i dance. Historia tej grupy zaczyna się w grudniu 1997 roku w Jarocinie. Wtedy to Paweł Zawieja – uczeń wokalny Wojciecha Olszewskiego z orkiestry Ryszarda Rynkowskiego oraz Zbigniewa Górnego postanowił założyć zespół. Na początku Paweł tworzył wraz z Mateuszem Bartkowiakiem. Ostatecznie skład uformował się w 2007 roku, kiedy pojawił się w nim Tomasz Ratajczak – absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu.

W 2003 roku formacja zaistniała na dobre na rynku muzycznym dzięki duetowi muzycznemu „Justyna i Piotr”. Trzy lata później TwoBoys wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „W podróży do szczęścia”. Z tego właśnie krążka pochodzą dwa pierwsze teledyski. Od 2007 roku wykonawcy współpracują ze znanym producentem muzycznym Rafałem Bieniem, tworząc wspólnie utwory, planując nowe przedsięwzięcia.

Grupa ma już za sobą sporo koncertów na mniejszych lub większych plenerowych scenach. Dała się poznać szerokiej publiczności jako support takich artystów jak: Kombii, Blue Café, Perfect, Lombard, Patrycja Markowska, Bracia. Utwory oraz teledyski formacji miały swój czas na kilku kanałach TV, jak również w radiu. W repertuarze TwoBoys znajdą Państwo także znane covery polskich wykonawców rockowych.

Obecnie zespół promuje drugą płytę – „Żyj tylko chwilą”. Album zawiera m.in. hit „O baby”, do którego teledysk został nakręcony podczas Festiwalu w Szamocinie.

Grupa zapewnia niezapomniane wrażenia i pełne zaangażowanie podczas koncertów czy imprez plenerowych. Każda impreza zamieni się we wspaniałą zabawę połączoną ze wspólnym śpiewaniem!

Chcesz zorganizować koncert zespołu TwoBoys ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE