TUNIA

TUNIA (Marta Świątek-Stanienda) – wokalistka, aktorka scen muzycznych, autorka tekstów, animatorka zabaw dla dzieci. Na czym polega jej fenomen? Dzięki swojej charyzmatycznej i otwartej postawie na scenie oraz nietuzinkowemu wokalowi, TUNIA zabiera dzieci w bajkowy, roztańczony i rozśpiewany świat, gdzie dobrej oraz mądrej zabawy nie ma końca. Jedno jest pewne – nudno nie będzie!

Artystka może pochwalić się kilkoma teledyskami, a jej największym sukcesem i wyróżnieniem w karierze jest niewątpliwie odkrycie przez ogólnopolską stację telewizyjną dla najmłodszych TVP ABC, co zaprocentowało podpisaniem 5-letniej umowy na wyłączną emisję na antenie TVP ABC teledysku do piosenki „Mleko”.

Kolejnym sukcesem TUNI było zaproszenie pod koniec 2016 r. przez Marka Sierockiego do jego kącika muzycznego w „Teleexpressie”. Owocem tego spotkania była propozycja redaktora, aby umieścić 3 piosenki z repertuaru TUNI („Mleko”, „Pech” i „Wynalazki”) na składankach płytowych. Efektem tego są 3 płyty z udziałem znanych polskich wykonawców, wśród których znalazła się również TUNIA.

Na uwagę zasługuje również powstały we wrześniu 2016 r. kanał na platformie YouTube pod tytułem „Tunia Tv”, gdzie artystka prezentuje swoje produkcje muzyczno-bajkowo-edukacyjne.

5 sierpnia 2018 r. miała miejsce premiera pierwszego długogrającego albumu artystki – „Ciocia TUNIA – Piosenki dla dzieci”, która powiązana była z koncertem premierowym.

Chcesz zorganizować koncert TUNI ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE