Tribute of Pop Stars

Tribute of Pop Stars to projekt stworzony przez dwóch bardzo utalentowanych polskich muzyków i wokalistów: Marcina Czyżewskiego oraz Marcina Czerwińskiego. Obaj mają za sobą udziały w telewizyjnych talent show. Czyżewski znany jest szerszej publiczności z wielu projektów, w których brał udział. Są to np. zespoły Oddział Zamknięty, Harlem, Emigranci. Jego autorska kompozycja zatytułowana „Some part of me” znalazła się w finale konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika na Sopot Hit Festiwal 2009, a sam artysta 6 lat później w ekipie Edyty Górnik dotarł do finału „The Voice of Poland”. Przez wiele lat zagrał bardzo dużo koncertów zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.
Marcin Czerwiński po udziale w „Must Be The Music” (półfinał), w 2014 roku wydał swój debiutancki album pt. „Chwyć swe marzenia”. Od tego czasu wydawano kolejne jego single, a każdy z nich usłyszeć można było w ogólnopolskich stacjach radiowych. Teledyski, poza Internetem, pojawiały się w telewizji. Wokalista dużo koncertuje.
Obaj artyści poruszają inne style muzyczne, natomiast przy projekcie Tribute of Pop Stars połączyli siły, by na scenie zaprezentować światowe hity w zupełnie nowych, wyjątkowych aranżacjach. Podczas show każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygotowane zostały dwie opcje występu. Oba trwają 60 minut plus bisy.
– koncert akustyczny w składzie: 2 wokale, 2 gitary, pianino (3 osoby!); czas trwania: 60 minut,
– full band – 2 wokale, 2 gitary, pianino, perkusja oraz, ewentualnie, w ramach potrzeb, DJ; czas trwania: 60 minut.

Zobacz także: Marcin Czerwiński, Magda Femme & Marcin Czerwiński.

Chcesz zorganizować koncert Tribute of Pop Stars ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE