Tranquilizer

Tranquilizer to nowy zespół z Trójmiasta, w którym udzielają się między innymi muzycy związani z takimi wykonawcami, jak Blindead, czy Justyna Steczkowska.
 Grupa porusza się w klimatach triphop, experimental, minimalistic, alternative, psycho pop, czerpiąc z niesztampowych rozwiązań instrumentalnych. Na czele formacji stoi charyzmatyczna wokalistka Luna Bystrzanowska, która swoim oryginalnym podejściem do śpiewania szuka nietypowych struktur dźwiękowych. Projekt został przez nią powołany do życia w styczniu 2013 r.

Na początku, oprócz wokalistki, w zespole był również gitarzysta oraz wokalista Maciej Mackiewicz. Na początku zajęli się oni barwnym przedstawieniem coverów w alternatywnej wersji. Następnie w składzie znalazła się Dorota Górawska – skrzypaczka. 
W tym składzie artyści współpracowali do lipca 2013 r., a następnie ich drogi się rozeszły. Rok później został wydany singiel „… of emptiness” autorstwa Luny i perkusisty Konrada Ciesielskiego, który pozostał w Tranquilizer. Dołączył do nich również gitarzysta Michał Banasik.
 13 stycznia 2015 r. grupa opublikowała singiel „Mask off”, promujący debiutancką płytę pt. „Take a pill”, która swoją premierę miała miesiąc później. W tym samym roku światło dzienne ujrzała także EP-ka formacji pt. „EP „10Ö8”. Pojawiło się na niej gościnnie kilku doskonałych muzyków. Obecnie Tranquilizer skupia się na graniu koncertów i tworzeniu kolejnych dźwięków.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Tranquilizer ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE