Toxic

Toxic to projekt muzyczny Sławka Łazarskiego i Moniki Szczytniewskiej. Łączy on bity Dance z mocnym gitarowym aranżem oraz niebanalnym tekstem. Ambicją tego projektu jest mix różnego rodzaju gatunków muzycznych, jak chociażby mocnego klubowego bitu z bluesowym aranżem gitary. Toxic to muzyka taneczna, która brzmieniami nawiązuje do polskiej muzyki Dance z lat 90. Na szczególną uwagę zasługują aranżacje padów, jak również dbałość o przestrzenne brzmienie. Projekt Toxic ma na celu stworzenie nowej jakości polskiej muzyki tanecznej.

Za początek projektu Toxic można uznać styczeń 2018 roku, kiedy to na portalu YouTube zaistniał kanał TOXIC MUSIC. Jako pierwszy pojawił się tam utwór „Kiedy rozum śpi…”. Autorem muzyki, jak i tekstów jest Sławek Łazarski. Współpraca aranżacyjna: Paweł Szymczyk Serenity oraz Bartosz Bocheński. Toxic opiera się na mocnym rytmie Dance zmiksowanym z różnego rodzaju narracjami muzycznymi, np. bluesową. Szczególną rolę odgrywa tu przesterowana rockowa gitara. Dużą wagę przywiązuje się do brzmień aranżacyjnych, bardziej przestrzennych padów, brzmień
„starych” syntezatorów. Teksty oparte są na osobistych doświadczeniach i emocjach, jak również biorą się z obserwacji rzeczywistości. Może trochę za dosłowne, za ostre, poruszające nie tylko tematy miłości, tak popularne obecnie w polskiej muzyce. Jedno jest pewne – Toxic to nowy trend w polskiej muzyce tanecznej.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Toxic ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE