Tomasz Sadowski

Iluzjonista Tomasz Sadowski sztuką iluzji zainteresował się w wieku 10 lat, oglądając w telewizji cykl pokazów znanego iluzjonisty Davida Copperfielda – wtedy postanowił pogłębić wiedzę na temat tej tajemniczej sztuki. Pierwszy pokaz przed dużą publicznością zaprezentował w 2003 roku – wzbudził wtedy duże zainteresowanie. Od tego momentu postanowił, że swoją przyszłość zwiąże z tą sztuką i zostanie profesjonalnym iluzjonistą.

Jeżdżąc na spotkania i kongresy iluzjonistów w Polsce oraz za granicą, doskonalił swoje umiejętności, poznając coraz nowsze efekty i ucząc się od najlepszych artystów na świecie. Od 2009 roku współpracuje ze swoją asystentką Kasią, oczarowując publiczność na różnego rodzaju imprezach. Podczas pokazów Kasia unosi się w powietrzu, zostaje przecięta na pół, znika w małym pudle, a nawet teleportuje się w mgnieniu oka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na scenie, a także setkom występów, które zaprezentowali dla szerokiej publiczności, ich pokazy stały się profesjonalnym show, które wprawia w zachwyt nawet najbardziej wymagającego widza. Potwierdzają to liczne opinie i referencje od zadowolonych klientów.

W 2011 roku Tomasz Sadowski zaprezentował efekt dużej iluzji scenicznej w programie telewizyjnym „Mam Talent!”, otrzymując od jurorów 3 razy TAK!

Tomasz wraz ze swoim „magicznym teamem” zapraszają do współpracy. W ofercie posiadają:

  • standardowe pokazy iluzji,
  • pokazy na imprezy firmowe,
  • pokazy dużej iluzji na imprezy plenerowe,
  • pokazy mikroiluzji,
  • pokazy na imprezy prywatne.

Chcesz zorganizować występ Tomasza Sadowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE