Tomasz Krajewski

Aktor, konferansjer, moderator, lektor, wokalista. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Wieloletni współpracownik wielu polskich rozgłośni telewizyjnych i radiowych. Tworzy autorski materiał, jednocześnie doskonaląc warsztat. Wieloletnie doświadczenie, niesamowita charyzma i elektryzujący, charakterystyczny głos Tomasza Krajewskiego sprawiają, że potrafi on przyciągnąć tłumy. Artysta jest dowcipny oraz elokwentny.

Jego osoba jest gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia. Prowadził on już wiele eventów, za każdym razem spotykając się z ogromną sympatią publiczności. Poprowadzi dla Państwa prestiżowe spotkania, imprezy masowe, pokazy, szkolenia, konferencje, gale, bale charytatywne, licytacje, targi… Tomasz Krajewski to wieloletni współpracownik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, występował na scenie wraz z zespołem, z którym wykonywał piosenki takich wykonawców, jak: Ben E. King, Eddy Arnold, Michael Bublé, James Blunt, Andrzej Zaucha.

Niech Żyje Bal – Recital piosenek Agnieszki Osieckiej
Na program składają się głównie piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej: poetki i prozaika, najsłynniejszej polskiej autorki tekstów do piosenek – napisała ich ponad dwa tysiące. Będziemy mogli wysłuchać między innymi takich wielkich przebojów, jak: „Niech żyje bal”, „Kiedy mnie już nie będzie”, czy ,,Remedium”. Tomasz Krajewski opowie swoją historię, przeniesienie widownię w krainę dźwięków i słów, które zazwyczaj pomagają żyć. A już na pewno to życie umilają. Wielokrotnie wystawiany recital doskonale nadaje się na różnego rodzaju eventy, uroczystości, dni miast, czy do domów kultury. Istnieje możliwość zamówienia występu przy akompaniamencie pełnego składu muzyków, jak również bardziej kameralnego – z pianistą.

Chcesz zorganizować koncert Tomasza Krajewskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE