Tomasz „Barney” Piotrowski

Tomasz „Barney” Piotrowski – performer, tancerz, finalista IV edycji programu „Mam Talent”. Sztuką tańca z poi i fire-show zajmuje się od kilku lat. Na początku sam rozwijał swoje umiejętności, ucząc się z Internetu i biorąc udział w różnych festiwalach. Jest jednym z członków rzeszowskiej Artystycznej Grupy Fire & Light Show „LUMEN NOCTIS”, z którą występuje od 2009 roku.

Na swoim koncie posiada liczne nagrody i wyróżnienia, zdobyte m.in. podczas:
· Battle Poi na Festiwalu Sztuk Ulicznych i Alternatywnych w Kielcach,
· Battle Poi na Festiwalu „Slot Fest” w Krakowie,
· Festiwalu „Carnaval Sztuk-Mistrzów” w Lublinie.

Ofertę Tomasza tworzą następujące pokazy:

„Flow Poi” – znany z castingu programu Mam Talent, pokaz tańca z wykorzystaniem Poi. Dynamiczne połączenie tańca, iluzji oraz manipulacji przy użyciu rekwizytów pochodzących z Nowej Zelandii. Idealny pokaz galowy na eventy odbywające się wewnątrz pomieszczeń.

„Fire Reflections” – widowiskowy program artystyczny, na który składają się pokazy z wykorzystaniem płonących pochodni, poi, całopalnych lin oraz iskier, zakończony spektakularnym zionięciem ogniem. Podczas swoich pokazów, Barney wykorzystuje połączenie luster oraz światła scenicznego, co razem z ogniem tworzy niesamowity efekt na długo zapadający w pamięci widowni. Cechą charakterystyczną, która odróżnia jego pokazy na tle innych dostępnych na rynku, to z pewnością unikatowy, niepowtarzalny styl oraz oryginalna oprawa sceniczna.

 

Chcesz zorganizować występ Tomasza „Barney” Piotrowskiego ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com