Tomasz „Barney” Piotrowski

Tomasz „Barney” Piotrowski to performer, tancerz, finalista IV edycji programu „Mam Talent!”. Sztuką tańca z poi i fire show zajmuje się od kilku lat. Na początku sam rozwijał swoje umiejętności, ucząc się z Internetu lub biorąc udział w różnych festiwalach. Jest jednym z członków rzeszowskiej Artystycznej Grupy Fire & Light Show „Lumen Noctis”, z którą występuje od 2009 roku.

Na swoim koncie posiada liczne nagrody oraz wyróżnienia zdobyte m.in. podczas:
– Battle Poi na Festiwalu Sztuk Ulicznych i Alternatywnych w Kielcach,
– Battle Poi na Festiwalu „Slot Fest” w Krakowie,
– Festiwalu „Carnaval Sztukmistrzów” w Lublinie.

Tomasz proponuje:

– „Flow Poi” – znany z castingu programu „Mam Talent!” pokaz z wykorzystaniem poi. Dynamiczne połączenie tańca, iluzji, a także manipulacji przy użyciu rekwizytów pochodzących z Nowej Zelandii. Idealny show galowy na eventy odbywające się wewnątrz pomieszczeń.

– „Fire Reflections” – widowiskowy program artystyczny, na który składają się pokazy z wykorzystaniem płonących pochodni, poi, całopalnych lin, czy iskier, zakończony spektakularnym zionięciem ogniem. „Barney” wykorzystuje połączenie luster i światła scenicznego, co razem z ogniem tworzy niesamowity efekt na długo zapadający w pamięci widowni. Cechą charakterystyczną, która odróżnia jego pokazy na tle innych dostępnych na rynku, to z pewnością unikatowy, niepowtarzalny styl, jak również oryginalna oprawa sceniczna.

Zobacz także: MultiVisual.

Chcesz zorganizować występ Tomasza „Barneya” Piotrowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE