Thomas – przeboje lat 90.

Gwiazda polskiej muzyki dance lat 90., czyli Tomasz Machlik. Lider popularnego w latach 90. zespołu dance’owego I&I. Ich największe przeboje, czyli „Pocałuj mnie” czy „Miłość nigdy się nie kończy” rozbrzmiewały we wszystkich polskich dyskotekach, a koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. Po rozpadzie zespołu, Tomasz kontynuuje karierę muzyczną jako Thomas. Pierwsza płyta Thomasa zatytułowana „Love song for…” rozeszła się w platynowym nakładzie, a sam wykonawca zawładnął parkietami nie tylko polskich dyskotek. Thomas ma na koncie ogromną ilość koncertów w klubach amerykańskich i niemieckich. Kolejna płyta wykonawcy rozeszła się w złotym nakładzie.
Obecnie Thomas prezentuje repertuar przygotowany na nową płytę, jak również stare hity w aktualnych aranżacjach oraz największe przeboje muzyki tanecznej lat 90. takich wykonawców jak DJ Bobo, Ace Of Base, Fun Factory, Mr President.
Wspaniałą atmosferę w trakcie koncertu zapewnia świetny kontakt z publicznością gwarantowany przez lidera zespołu – prowadzącego w latach 90. programy muzyczne w TV Polsat.

Koncert zespołu trwa 1 godz. 15 min.

Chcesz zorganizować koncert Thomasa ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE