Theofilos Vafidis

Theofilos Vafidis ma duże doświadczenie w prowadzeniu restauracji i imprez kulturalno-kulinarnych. Żyjąc oraz pracując w wielu europejskich miastach, poznał zasady, możliwości, a także nowe trendy dotyczące obu dziedzin. Swoją wiedzą czy umiejętnościami chętnie wesprze pomysł na restaurację, projekt albo event.

POKAZY GOTOWANIA
Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jak również umiejętnościom, realizacja widowiskowych prezentacji możliwa jest nieomalże w każdym miejscu, o różnej porze. Na oczach publiczności zebranej w trakcie imprezy firmowej, okolicznościowej, plenerowej, powstaną smaczne, ciekawe i estetyczne dania kuchni greckiej. Nie zabraknie też interesującej opowieści obfitującej w anegdoty oraz wspomnienia.

EVENTY TEMATYCZNE
Wykonany przez Theofilosa pokaz lub warsztaty kulinarne nadadzą interesującego wymiaru różnego rodzaju eventom. Jeden z możliwych scenariuszy imprezy zaczyna się uroczystą kolacją z menu greckim. W dalszej części znajdują się konkursy aktywizujące gości połączone z nauką tańca sirtaki (Zorba). Wszystko kończy się tradycyjnym tłuczeniem talerzy – grecką metodą odstresowania się po ciężkim dniu pracy.

INTEGRACYJNE LUB MOTYWACYJNE WARSZTATY DLA FIRM
Wspólne gotowanie i biesiadowanie to stały element osób działających w gastronomii. Jednak dla zespołu ludzi, którzy na co dzień pracują w zupełnie innych okolicznościach, może okazać się nowym, ekscytującym wyzwaniem. Zabawa przez gotowanie to doskonały sposób, aby jednocześnie dowiedzieć się czegoś o kuchni greckiej, swoich współpracownikach, jak również o sobie samym.

EVENT WEDŁUG PAŃSTWA POMYSŁU
Możliwa jest pomoc Theofilosa w merytorycznym rozplanowaniu przebiegu imprezy lub udział w evencie od początku do końca realizowanym według Państwa pomysłu. Kucharz pozostaje otwarty na propozycje, chętnie podejmuje nowe wyzwania.

INDYWIDUALNE I GRUPOWE SZKOLENIA KULINARNE
Zarówno dla profesjonalistów prowadzących restauracje, jak też amatorów uwielbiających gotowanie w domowym zaciszu, polecamy jedno-, dwu- i trzydniowe szkolenia obejmujące klasyczne dania kuchni greckiej. Spotkanie może odbyć się w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymają niezbędne produkty oraz opracowane w eleganckiej formie graficznej receptury.

Chcesz zorganizować pokaz kulinarny z Theofilosem Vafidisem ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE