The Voice of Soul

Duet The Voice of Soul wykonuje zarówno energetyczną, gorącą muzykę flamenco, jak i nastrojowe, liryczne ballady. Wokalizy Ingi są bardzo ekspresyjne i emocjonalne, a styl gitarowy Tomasza – brawurowy i wirtuozerski. Artyści wykonują pieśni w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Różnorodne oraz szybko zmieniające się rytmy gwarantują silne przeżycia.

Duet tworzą:

Inga Poškute – z wykształcenia śpiewaczka, dyrygent i nauczyciel z szerokim doświadczeniem artystycznym. Jej drogą życiową oraz wielką pasją jest śpiew. Wykonuje muzykę w różnorodnych stylach, nieustannie poszerzając możliwości wokalne oraz repertuar. Wielokrotnie występowała na koncertach w Filharmonii Narodowej, w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskie Centrum Sztuki, a także w warszawskim Chopin Salon. Śpiewa dla publiczności nie tylko w Polsce, ale też we Włoszech, w Niemczech, Austrii, Republice Czeskiej, na Ukrainie i Białorusi.

Tomasz Frączek – kompozytor, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Gra na instrumentach od piątego roku życia. Nieustannie doskonali umiejętności na różnych odmianach gitar, zwracając uwagę nie tylko na precyzję wykonawczą, ale też na ekspresję oraz widowiskowość. Oprócz utworów przeznaczonych na gitarę, komponuje muzykę fortepianową, teatralną, użytkową, jak również ilustracyjną. Współpracuje z artystami na terenie kraju i za granicą. Jest autorem kompozycji wykonywanych przez „The Voice of Soul”.

Chcesz zorganizować koncert duetu The Voice of Soul ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE