The Synki

Zespół założony w roku 2008 w Trzciance przez Bartosza Czaplińskiego oraz Karola Rodzika. Regularne spotkania, czas oraz klimat zasiały w członkach grupy coś, co spowodowało, że trwa ona do dnia dzisiejszego. The Synki od początku działalności bazuje na dwóch nurtach muzycznych, jakimi są ska oraz reggae, nie zamyka jednak swych umysłów, a przede wszystkim uszu, na inne gatunki.

Do roku 2012 formacja działała lokalnie, zdobywając przy tym nagrody i wyróżnienia w licznych konkursach oraz przeglądach muzycznych. Z racji przenosin na niwę poznańską, rok ten okazał się być przełomowym dla zespołu. Grupa maksymalnie wykorzystała swoją szansę i zaczęła grać na scenach w całej Polsce. W międzyczasie pojawiały się oczywiście liczne zawirowania i kłótnie, jak w każdej normalnej polskiej rodzinie, ale finalnie, po 6 latach wspólnej podróży, zespół wydał własnym sumptem płytę „Skatelita”.
Jednym z ważniejszych wydarzeń dla zespołu była wizyta w studio TVN, gdzie podczas programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN” Synki zagrały utwór „Przezroczystość”. The Synki obecnie pracują nad nowym materiałem, grając przy tym koncerty klubowe, jak i plenerowe.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Synki ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE