The Gospel Time

The Gospel Time jest nowym, interesującym zjawiskiem artystycznym działającym przy Łódzkim Domu Kultury. Od 2007 r. z powodzeniem koncertuje, prezentując repertuar z gatunku muzyki gospel. Zespół skupia rozmiłowanych w śpiewie studentów i absolwentów uczelni wyższych. Grupą kierują: Malwina Lewińska i Monika Marszałek – dyplomantki Sekcji Edukacji Artystycznej na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego. Konsultantką w sprawach emisji głosu jest studentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej – Magdalena Szymańska.

Grupa z wyjątkową pasją oraz zaangażowaniem uczestniczy w wielu warsztatach na terenie naszego kraju, prowadzonych m.in. przez Briana Fentressa z USA, Natalie Philips i Petera Francisa z Londynu, Wandę Reese, Carmę Reese z USA, Solomona Faceya z Anglii oraz Petera Steinvinga z Danii. Wokaliści doskonalą również swój głos w oparciu o nowoczesną technikę Speech Level Singing. Formacja wystąpiła w audycjach radiowych, pojawiła się również w programach telewizyjnych. Sukcesem The Gospel Time okazał się występ w programie „Mam Talent!” i „Must Be The Music”. Artyści są spontaniczni i żywiołowi, tworzą w trakcie koncertu niepowtarzalną atmosferę. Oryginalne aranżacje w towarzystwie zespołu instrumentalnego Freeks stanowią o tym, że występy są dynamiczne oraz doskonale odbierane przez publiczność.

Program świąteczny

Na Święta Bożego Narodzenia chór The Gospel Time przygotował niezapomnianą oprawę muzyczną jako wyjątkowe wypełnienie świątecznych wydarzeń.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Gospel Time ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE