The Chilloud

Filarami zespołu są: Mieszko Krzyś (wokal, gitara, autor tekstów), Krzysztof „Biały” Mędrala (perkusja) oraz od 2012 roku Adam „Raymel” Kukla (gitara basowa, chórki, instrumenty perkusyjne), w latach 2007-2012 – Marek Nitoń. W przeszłości artyści odnosili sukcesy na scenach lokalnych jako Narvana. Największym atutem grupy jest Mieszko. Osoba magnetyczna, charyzmatyczna, a zarazem tajemnicza. Wokal, jakim dysponuje, jest elektryzujący, a teksty – dojrzałe i piękne w swojej prostocie. Pozytywna energia oraz bezpośredni przekaz, jaki z nich płynie, jest łatwy w odbiorze i niezwykle przyswajalny. Muzyka stanowi doskonałe dopełnienie całości.

The Chilloud wrócił w 2007 roku na scenę podczas imprezy Rock Noc w Siemianowickim Centrum Kultury, zdobywając pierwsze miejsce na festiwalu. W wyniku tego wydarzenia zostały zarejestrowane 2 utwory: „Ile bym dał” i „Ego2”, jak się później okazało – był to milowy krok naprzód. Piosenki te można było usłyszeć w radiowej Trójce, Roxy FM, Radiu Zachód, Radiu Szczecin i TVN. Formacja coraz częściej polecana na koncertach i festiwalach supportowała takie zespoły i wykonawców, jak: Reamonn, Kult, Myslovitz, Pectus, Patrycja Markowska, T.Love, Łzy, Closterkeller, Sztywny Pal Azji, Ira, Quo Vadis, BRAThANKI. W 2009 roku The Chilloud został zaproszony przez Anję Orthodox z zespołu Closterkeller na trasę koncertową „Abracadabra Aurum Tour”, gdzie w rozszerzonym składzie (do zespołu dołączył Tarek grający na gitarze) koncertował w 23 miastach całego naszego kraju.

Zarejestrowane w marcu 2010 roku utwory: „Z powietrza postać”, „How can U lie”, „Hey Ty” oraz zremasterowany „Ile bym dał” promowały zespół w wielu rozgłośniach radiowych, w tym w radiowej Trójce. W 2012 roku kapela wydała swój pierwszy krążek „2007-2012”, który jest zbiorem wszystkich utworów stworzonych właśnie w tym okresie. Wraz z nowym gitarzystą Januszem „Jon” Oprzędkiem zespół skupił się na nagrywaniu kolejnego albumu. Już teraz można usłyszeć część najnowszych utworów na widowiskowych koncertach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Chilloud ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE