The Chance

Zespół The Chance istnieje od lutego 2012. Został stworzony w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do popularnego programu „X Factor”. Magda Adamiak, Agnieszka Latusek i Monika Marcol zgłosiły się do programu jako solistki i na etapie wyłaniania czterdziestu najlepszych wykonawców, decyzją jurorów odpadły z dalszej rywalizacji. Okazało się jednak, że ci sami jurorzy zaproponowali im stworzenie zespołu i ich dalszy udział w eliminacjach, już jako trio. Co wpłynęło na taką decyzję jurorów? Otóż postanowili oni stworzyć zespół z trzech wokalistek o podobnej barwie głosu i ich zdaniem właśnie one do tego znakomicie się nadawały. Choć dotychczas praktycznie się nie znały, bez wahania podjęły wyzwanie i postanowiły wykorzystać szansę, jaką im dano.

Właśnie: SZANSĘ? Od tego słowa, symbolicznie, utworzyły nazwę swojego trio: The Chance. Już jako zespół, pomyślnie pokonały kolejny stopień eliminacji w Warszawie i zakwalifikowały się do Domów Jurorskich. Od tego momentu na dobre rozpoczęła się ich wspólna, wielka, muzyczna przygoda z „X Factorem” pod okiem opiekuna i mentora, którym został Czesław Mozil.

Przez kolejne koncerty na żywo dziewczyny szły jak burza. Były najczęściej pojawiającym się na scenie „X Factora” zespołem (wykonawcą) i w statystykach programu ustanowiły swoisty rekord: zaśpiewały w sumie aż 18 konkursowych piosenek. W ten sposób trio dotarło do wielkiego finału, zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Program się jednak skończył, a The Chance, zgodnie z obietnicami dawanymi fanom, dalej razem pracuje, śpiewa oraz zdobywa muzyczne rynki kraju i zagranicy. Niedawno artystki brały udział w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”, gdzie występowały w roli jury.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Chance ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE