The Best 4

Profesjonalny, pięcioosobowy zespół muzyczny wykonujący na żywo hity czterech gwiazd światowego formatu: Michaela Jacksona, Queen, Phila Collinsa, George’a Michaela. Najbardziej znane przeboje największych gwiazd w niezwykle energetycznym wykonaniu i profesjonalnym brzmieniu dają gwarancję niepowtarzanego wydarzenia na każdym koncercie! Muzycy z grupy The Best 4 to doskonali instrumentaliści, mający na swoim koncie wspólne występy z największymi gwiazdami polskiej estrady.

TheBest4 występuje od kilku lat, m.in na żywo dla widzów TV Polsat, podczas Kabaretobrania w Zielonogórskim Amfiteatrze. W 2017 roku zagrali trzy koncerty w Niemczech dla Radia Antenne Brandenburg w Senftenberg, Falkenberg oraz Guben. TheBest4 to doskonała propozycja muzycznego show dla publiczności w każdym wieku na eventy, koncerty, dni miast, pikniki, konferencje, bankiety, bale etc.

Proponowane wersje programów koncertowych do wyboru:

1. Jeden koncert z repertuarem wybranej gwiazdy (60 minut),

2. Dwa koncerty z repertuarem dwóch wybranych gwiazd (2 x 40 min., 30 min. przerwy pomiędzy),

3. Koncert z programem mieszanym, repertuar wybranych gwiazd (90 minut),
4. Wieczór z TheBest4 + DJ: koncert z jednym, dwoma, trzema, czterema show, następnie zespół zostaje i gra dla gości na przemian z DJ do umówionej godziny.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Best 4 ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE