Teatr ognia

Przedstawiamy Państwu popularny, efektowny show plenerowy – teatr ognia. To pokazy artystycznego tańca z płomieniami, do którego dołączone zostają elementy sztuki teatralnej i żonglerki. Widowiska wykonywane są na otwartych przestrzeniach, scenach koncertowych, a także w pomieszczeniach zamkniętych. Składają się z około dziesięciu 2-4-minutowych wyjść. Każde z nich to niepowtarzalny układ pełen różnego rodzaju płonącego sprzętu (wachlarze, łańcuchy, kije, liny, pochodnie, parzydełka i inne).
Na początku widz jest wprowadzany w niezwykłą atmosferę poprzez odpowiednio dobraną muzykę, makijaże, pochodnie itd. Epizod kończy się nastrojowym występem tancerek. Druga (bardziej rozbudowana) część to układy w różnorodnych konfiguracjach. Pojawiają się różnorodne akcesoria oraz dźwięki. Wszystko zwieńczone jest widowiskowym pokazem połykania ognia.

Opcje występu:
– krótka (10-20 minut): pokaz idealnie nadający się jako „przerywnik” pomiędzy większymi wydarzeniami lub podczas imprez o dynamicznie zmieniającym się programie,
– standardowa (30 minut): najbardziej polecany, nadający się na większość imprez;
– na zamówienie: nietypowy, podzielony na kilka wyjść, specjalnie dopasowany do Państwa wymagań oraz charakteru imprezy.

Chcesz zorganizować Teatr ognia ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE