Teatr Ognia – Fire Show

Przedstawiamy Państwu najbardziej popularne i zarazem najbardziej efektowne widowisko plenerowe – TEATR OGNIA. To pokazy artystycznego tańca z ogniem wraz z elementami sztuki teatralnej, tańca i żonglerki. Pokazy wykonywane są na otwartych przestrzeniach, scenach koncertowych oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Występ składa się z około dziesięciu 2-4-minutowych wystąpień tancerzy. Każde wystąpienie to niepowtarzalny układ z różnego rodzaju płonącym sprzętem (tj. wachlarze, łańcuchy, kije, liny, pochodnie, parzydełka i inne).
W pierwszej części występu widz jest wprowadzany w mistyczną atmosferę (odpowiednio dobrana muzyka, makijaże, pochodnie itd.), która kończy się nastrojowym tańcem tancerek z płonącymi wachlarzami. Druga (najbardziej rozbudowana) część, to układy w różnorodnych konfiguracjach, sprzęcie i muzyce. To wszystko wieńczone jest widowiskowym pokazem plucia i połykania ognia.

Czas występu:
Krótki: 10-20 minut: pokaz idealnie nadający się jako support pomiędzy większymi wydarzeniami lub podczas imprez o dynamicznie zmieniającym się programie;
Standardowy: 30 minut: najbardziej polecany, nadający się na większość imprez;
Na zamówienie: nietypowy, podzielony na kilka wyjść – czyli specjalnie dopasowany do Państwa wymagań i charakteru imprezy.

[print_gllr id=23898]

Chcesz zorganizować Teatr ognia ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com