Tadeusz Olchowski

Absolwent Wydziału Wychowania Muzycznego zielonogórskiej WSP, członek ZAiKS, ZAKR i ZZTK. Pisze teksty, komponuje, aranżuje, śpiewa, nagrywa, a także gra na kilku instrumentach. Jest laureatem wielu festiwali oraz konkursów, w tym m.in. organizowanego przez ZAiKS we współpracy z Polskim Radiem – „Piosenka na 100”. Jego twórczość jest nieobojętna, sarkastyczna, nostalgiczna, szczera, autoironiczna, autobiograficzna, czasem złośliwa, krytyczna, gorzka, ale na pewno nadająca się do zanucenia… Artysta skomponował również muzykę do kilku tekstów Jonasza Kofty. Posiada dobry kontakt z publicznością oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne nabyte w Polsce i za granicą. Pojawiał się w radiu i telewizji.

Oferta:
– recital „Życie pisane piosenką” – na repertuar składają się zaaranżowane na nowo utwory Kofty, Cohena, Osieckiej, czy Billy Joela – traktują o życiu, dobierane są do danej widowni; bywa lirycznie, ale także śmiesznie, luźno; program świetnie sprawdza się jako część artystyczna różnego rodzaju spotkań jubileuszowych, biznesowych, konferencji itp.,
– recital autorski „Przyciemnione lustra” – kameralna propozycja występu przy fortepianie z towarzyszeniem znakomitego wrocławskiego tria akompaniującego (w wersji z zespołem) lub dodatkowego tracku muzycznego (solo); w repertuarze znajdują się autorskie utwory Tadeusza, a przeplatane są opowieściami o ich powstawaniu, w nawiązaniu do otaczającej nas rzeczywistości.

Chcesz zorganizować koncert Tadeusza Olchowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE