Tadeusz Drozda

Tadeusz Drozda jest wszechstronnym artystą estradowym, jego tysiące programów telewizyjnych na stałe utkwiło w pamięci widzów. Przez kilka lat był uznawany za najpopularniejszego artystę naszej telewizji. Szczególną sympatią widzów cieszył się program „Herbatka u Tadka” i program zbliżony do tamtej formuły chcielibyśmy Państwu zaproponować. Trwa sezon imprez plenerowych, opóźniony z wiadomych przyczyn i czasami dobrze byłoby odejść trochę od standardowej formy takiej imprezy.

Nasza propozycja to program, który nazwać by można „Herbatka u Was”. Na scenę moglibyśmy zaprosić dwie lub trzy osoby, które są ogólnie znane wśród Waszej społeczności, mogą to być sprawujący urząd burmistrz lub wójt, może ktoś kandydujący w najbliższych wyborach a także jakaś osoba znana z działalności na rzecz gminy lub miasta albo mieszkający i działający na Waszym terenie artysta. Pomysłów na gości „Herbatki” jest sporo. Oczywiście oprócz wywiadów, zaprezentowalibyśmy fragmenty jubileuszowego programu „Czterdziestolecie w kabarecie”, albowiem nasz artysta obchodzi w tym roku okrągły jubileusz.

Program z reguły trwa około 1,5 godziny, ale można go dowolnie wydłużać i skracać w zależności od potrzeb i ilości zaproszonych gości i artystów. Ekstremalnie cały wielki koncert mógłby być poprowadzony przez Tadeusza, który ma w repertuarze też wiele piosenek tanecznych .

Częstym gościem w programie bywa Gabi Gold – czeska piosenkarka znana z telewizyjnej „Herbatki” i programu „Europa da się lubić”.

Pokazy kulinarne:

Tadeusz Drozda jest autorem książki kulinarnej pt.: „Ja smakosz, czyli biesiada dookoła świata”

Książka „Ja smakosz, czyli biesiada dookoła świata” to swoisty kulinarny przewodnik po niemal wszystkich kontynentach globu. Autor, Tadeusz Drozda, zabiera nas w fascynującą podróż przez życie.
Wspomina biesiady, w których uczestniczył, ciekawych ludzi i zdarzenia. Podaje ponad 150 sprawdzonych przez siebie, oryginalnych przepisów, jakich próżno szukać w innych książkach kucharskich. Znajdziemy wśród nich swojskie receptury na golonkę zapiekaną w piwie, bigos czy żur z kiełbasą, ale też dania bardziej wyrafinowane, jak choćby jeleń w wiśniach czy żeberka z dzika w migdałach.

Dzięki tej książce poznasz rewelacyjne, przepyszne potrawy, na widok których aż ślinka cieknie… Teraz możesz je przygotować w swojej kuchni i rozkoszować się tymi niesamowitymi smakami.

Chcesz zorganizować występ Tadeusza Drozdy ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com