Tadeusz Drozda

Znany szerokiej publiczności prowadzący i twórca popularnych programów telewizyjnych („Dyżurny satyryk kraju”, „Śmiechu Warte”, „Drozda Show Show”, „Sexscesy”, „Herbatka u Tadka”, „Drozda na weekend”). Literat, aktor, piosenkarz – z wykształcenia inżynier elektryk. Potrafi wychwytywać paradoksy naszej codzienności. Jego występy to gęsta mieszanka humoru z gatunku stand-up i programu muzycznego. Artysta stroni od wulgaryzmów i przebieranek, jego recitale to występy z klasą, wyczuciem, ale nie bez scenicznego nerwu! W często aktualizowanych monologach doskonale oddaje surrealizm polskiego życia w jego wszelkich przejawach i sferach. Uwielbiany w równym stopniu przez rodaków w kraju, jak i za granicą. Zjechał ze swoimi programami kabaretowymi nie tylko całą Polskę, ale i Europę. Gościł także na scenach w Stanach Zjednoczonych, a nawet w Australii.

Bawi Polaków już od niemal pół wieku. Niemijającą popularność zawdzięcza umiejętności improwizacji, obserwacji i wrodzonemu talentowi kabaretowemu. Jego ogromny wkład w historię polskiego kabaretu to także współpraca z najlepszymi artystami tej dziedziny. Z Janem Kaczmarkiem i Jerzym Skoczylasem założył w 1969 r. kultowy Kabaret Elita.

Pokazy kulinarne:

Tadeusz Drozda jest autorem książki kulinarnej pt.: „Ja smakosz, czyli biesiada dookoła świata”. To swoisty kulinarny przewodnik po niemal wszystkich kontynentach globu. Autor, Tadeusz Drozda, zabiera nas w fascynującą podróż przez życie. Wspomina biesiady, w których uczestniczył, ciekawych ludzi i zdarzenia. Podaje ponad 150 sprawdzonych przez siebie, oryginalnych przepisów, jakich próżno szukać w innych książkach kucharskich. Znajdziemy wśród nich swojskie receptury. Proponujemy Państwu pokaz kulinarny przeplatany dowcipem oraz ciekawostkami ze świata kuchni.

Chcesz zorganizować występ Tadeusza Drozdy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE